D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut ai cumva jante sparco Rally White 16" noi si cu anvelope de vara compatibile pentru un ford fiesta 2010 195/50/16 fami o oferta pe pm ms te salut
    drive with speed than you die fast

    Comment


    • Am luat de la baieti curea de distributie si anexe ContiTech.

      Super marfa.

      Multumesc DaciaShop.

      RECOMAND.

      A si era sa uit si o solutie de spalat motorul pe interior se adauga peste uleiul vechi se lasa sa mearga 5 minute la relanti si apio se schimba uleiul si filtru de ulei si se vede diferenta cel putin la mine la dci s-a vazut ca nu s-a mai inegrit instantateu uleiul nou.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • salut, vreau si eu pret pentru tampoane motor VIN-ul masinii il aveti
        Interactive Design Lights & Sound <- click

        Comment


        • E ceva ce n-ai schimbat la masinuta aia? Merge?
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • acum merge mai am articulatia de facut si e'n regula
            Interactive Design Lights & Sound <- click

            Comment


            • @Alex ai Email;

              Oferta speciala anvelope Yokohama C drive asimetric directional 195 50 R15 pret 225 ron inclusiv ecotaxa - stoc limitat:
              Attached Files
              Last edited by Soran; 28 February 2011, 16:43.
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • Sunt mai bune decat Bridgestone Turanza ER300 195/50R15?
                Ca m-ar interesa un set dar nu stiu sa ma decid.
                sigpic

                Comment


                • Eu zic ca intotdeauna yokohama este peste bridgestone... Si la pretul asta....
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Are note mai bune Yokohama in teste, se vede si la profil suprafata de pneu mai mare care este in contact cu asfaltul si canalele mari pentru preluarea apei. Pretul oricum este o ocazie. Mentionez ca anvelopele sunt produse spre sfarsitul lui 2010 deci nu sunt batrane!
                    Attached Files
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • m-ar interesa si pe mine masca la consola centrala (unde sunt comenzile la climatizare) pentru un logan laureate 2007 cu aer conditionat si aerisitoarele (toate 4). va rog un pret pe PM. multumesc mult !
                      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                      Comment


                      • salut!

                        Salut! Vreau sa stiu daca gasesc la voi protectoarele de cauciuc din spatele farului de LOGAN! Sau daca pot gasi !Multumesc!
                        sigpic

                        Comment


                        • astazi cumparat 2 faruri, cel putin unu l-am avut in mana, al doilea sper sa fie la modificat :P, glumesc
                          si am mai luat si ceva "lede", surpriza placuta a fost ca nu lumineaza mai puternic, la fel ca becul normal, doar ca se aprind instant, traiasca ledul
                          la semafoare ii mai vedeam pe cate unii, hatersi , cum se benoclau la stopuri, si eu de-al naibii mai calcam asa frana din cand in cand
                          astept acum oglinda pe joi, si sa aduceti/faceti mai repede si 2 seturi de semnalizari :P

                          un mic pentru rapiditate si calitate
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • @ bolo fii fara grija farul a ajuns la omul in salopeta rosie Multumim pentru comanda, te sun cand am oglinda.

                            Cei care ati mai cerut preturi aveti PM!

                            Nu uitati de oferta de anvelope sport Yokohama pentru la vara: http://www.daciashop.ro/anvelope/yokohama-cdrv-1955015

                            Cu pretul acesta nu va veti mai intalni dupa epuizarea stocului actual! Anvelopele sunt fabricate spre sfarsitul lui 2010, NU sunt vechi!

                            Pentru cei care vin la regionala la Brasov din alte localitati inafara de Bucuresti si vor ceva piese de la Daciashop va rog sa ma anuntati ca sa vi le aduca sa nu mai platiti curier. Se pot aduce repere in limita spatiului din masina cu care venim , momentan mai e loc.

                            Piesele le alegeti de aici si imi faceti lista pe PM!
                            WWW.DACIASHOP.RO este magazinul online al SORANTECH Performance. Comercializam produse premium, atat consumabile cat si piese de schimb pentru autoturismele DACIA / RENAULT !


                            Ambreiaj SACHS LOGAN / Sandero 1,6 8V la oferta in limita a 4 seturi:
                            Ambreiaj Logan premium pentru motorizare 1.6. Calitate excelenta a fabricatiei.


                            Este cel mai calitativ ambreiaj in acest segment de pret, indicat si pentru cei care conduc mai sportiv!
                            Last edited by Soran; 2 March 2011, 15:42. Reason: Automerged Doublepost
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Ma interesează o bară fata MCV ph1 gri platine cu locaşul pentru proiectoare

                              Ma intereseaz o bar fata MCV ph1 gri platine cu locaul pentru proiectoare
                              Last edited by lungu Dan; 2 March 2011, 16:22. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • @lungu dan, vindem numai produse noi, iar piesele noi de caroserie nu vin vopsite. Deci bara de fata vine doar neagra, o vopsesti tu la culoarea ta.
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google