D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumesc din nou pt piesele la peugeot!!!prompti,de incredere,rapizi,reducere...ce sa comentezi?
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • Ferodo DDF 1521 + Ferodo FSL 114 puteti aduce (discuri si placute pentru Solenza) ? Daca da, imi puteti zice un pret? Multumesc. As prefera sa imi comunicati pe PM, nu intru des prin zonele astea ale forumului.

      Comment


      • @FloNZN Multumim pentru feedback!
        @ iulik - Ai PM! Produsele sunt in stoc!

        Pana pe data de 2 mai inclusiv Echipa Daciashop este prezenta la Turnu Severin la etapa EMMA care se desfasoara la Severin Shopping Center. Pentru cei prezenti vor fi prezentate unele din cele mai interesante sisteme GZ instalate pe masini.
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • pleoape de ph 2,daca aveti a-s dori si eu un set

          Comment


          • Nu comercializam asa ceva, si fie vorba intre noi mai bine iti faci o prelungire la capota!
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • Va salut.detin un logan 1.6 16v ,tip motor K4M-A6.Am aproape 50 000 km.intentionez sa schimb bujiile.m-au uitat pe pagina ngk si a reiesit :
              1.standard : BKR6EZ ,ORDER NO:4619
              2.alternative : V-LINE 38 ,ORDER NO:6717
              3. :BKR6EIX ,ORDER NO:6418.(le exclud ca nu ma lasa bugetul !!).
              Raman primele 2 variante .Care sunt mai indicate ??
              Si daca stiti ce inseamna acel ORDER cu cele 4 cifre.(cand dai comanda este nevoie sa spui acele cifre?apar pe ambalajul bujii??).
              cred ca am sa cumpar V-LINE 38 CU ORDER NO. 6717.
              AVETI PE STOCK?

              Comment


              • schimbare leduri la un opel astra H facelift la cat duce? Ma intereseaza schimbarea tutror ledurilor, ceasuri, consola centrala(cu display) si butoane de pe usi pentru deschiderea geamurilor. Masina are potentiometru si as vrea sa stiu daca se poate mentine instalatia sa mearga si daca exista leduri fara a mai merge acel potentiometru si care ar fi diferenta de pret.

                Comment


                • Buna seara ! îmi puteți face un preț la piesele care se vor schimba pentru "bucsaraia" completa fata ?Aștept un PM ,

                  Cu stima,

                  Comment


                  • @dany, ar trebui sa fii mai explicit, pe fata ai doar 2 tipuri de bucse, cele de la bascula si cele de la bara stabilizatoare.

                    Articulatia fata mai cuprinde pe langa astea :
                    - bielete directie
                    - capete bara
                    - bielete bara stabilizatoare
                    - pivoti
                    - amortizoare
                    - flanse amortizoare
                    - rulmenti amortizoare
                    - rulmenti butuci fata


                    Cam greu sa se strice toate deodata, nu?
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • arcuri H&R aveti pe stoc ? pot sa vin sa le ridic din bd-ul basarabia?

                      Comment


                      • blocul de lumini cu proiectoare cat costa cu comanda de proiectoare?
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • @danny bucse bara stabilizatoare + bielete antiruliu+bascule complete sau doar bucse bascule - preturi aici:




                          @hmv86 Cred ca mai sunt doua seturi, comanda ferma in prealabil ca sa nu te trezesti ca ajungi acolo si stocul este epuizat. Au prioritate comenzile primite pe site sau pe email.
                          @ savoiu nu avem acest produs in stoc.
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • http://www.daciashop.ro/audio/silent-coat8 este de ajuns pentru doua usi?

                            Comment


                            • Nu prea e de ajuns, iti trebuie cam seturi daca vrei sa faci ceva calumea si sa fie o imbunatatire simtitoare. Mie pt 2 usi mi-au intrat 21-22 coli de STP M1.

                              Comment


                              • Depinde ce vrei sa montezi si ce power are sistemul. In stoc mai este un singur set de 8 coli.
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google