D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ Matheo nu e nici o prb. ne vedem noi!
    @bossake Nichia este alb neutru, cele cu 9 LED sunt un alb mai rece si lumineaza ceva mai puternic. In spate la lampa de numar in primul rand trebuie sa speli dispersorul si dupa iti recomand sa montezi un LED Nichia.

    De maine reincepe activitatea la Daciashop! Va stam la dispozitie cu piese si consumabile premium!
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • ceva arcuri sport la oferta aveti ? daca nu gasesc pe la baieti care vor sa se scape de ele o sa dau comanda de un set de H&R de la voi

      Comment


      • Daca sunt arcuri bune, netaiate nu prea vrea nimeni sa scape de ele.
        Ofertele pentru suspensie sunt prezentate aici: http://www.daciashop.ro/arcuri-amortizoare Se poate face un pret bun pentru un pachet arcuri + amortizoare de exemplu.
        Daca ai nelamuriri de ordin tehnic iti stau la dispozitie pe PM sau email!
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • Ce pret are maneta cu rola de proiectoare?
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • o toba finala Remus Hardline aveti ?

            Comment


            • Masina e un logan 1.4 fara abs din feb 2005. stiu ca am discuri pline. acest set e bun pentru masina mea ?

              Vreau sa cumpar destul de urgent pentru ca miercuri vreau sa plec la munte si nu per mai am curaj cu discurile si placutele de acum.

              Comment


              • @ soran recomanda mi niste placute bune

                - sa nu faca zgomot
                - sa nu chinuie discu

                - m am speriat cand am vazut in ce hal am discurile la 37.000. sunt foarte dure placutele din fabrica

                - am vazut la voi ATE la 140 lei si Ferodo ce zici ? sapt asta le iau

                Comment


                • @ walker - in materie de tobe momentan doar ce se vede pe site!
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • am facut o comanda pe PM
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • vreau si eu un pret pentru o grila din plastic ABS.mULTUMESC

                      Comment


                      • Foarte eficienti. in 3 ore am avut produsul. am luat set frane ferodo. daca doriti pareri despre frane le voi expune imediat dupa rodajul celor 2 elemente.

                        Comment


                        • Multumim pentru Feedback!
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • Salut Soran. Vreau si eu o oferta pentru tot ansamblul de directie ( capete de bara, bielete .. ) Lemforder. Daca dau comanda azi cam in cat timp ajung piesele?
                            Multumesc
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • Pentru comenzi en detail ai preturile aici:
                              Capete de bara pentru autovehicule Dacia / Renault



                              Tocmai a plecat curierul de la noi, maine se pot expedia cu livrare sambata.

                              Daca vreti ceva urgent telefon sau email ca aici nu am timp sa dau pe forum refresh foarte des sa studiez!
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Multumesc Soran. O sa dau comanda luni pt produse. Sa auzim numai de bine
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google