D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca ai fi amabil sa nu-mi umplii aici topicul cu ceva irelevant pentru acest subiect as aprecia!
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • difuzoare Logan

      Preturi speciale la difuzoarele Ground Zero. Aplicatii care necesita investitie minima fara modificari si care au ca rezultat un sunet mai placut, mai clar fata de solutiile audio montate de fabrica:
      http://www.daciashop.ro/audio/difuzor-gzif-13 104 ron
      http://www.daciashop.ro/audio/GZIC-525X 228 ron componente cu tweetere si filtre separate
      http://www.daciashop.ro/audio/GZIF-6904X 208 ron ovale 6x9
      Preturile sunt pe set 2 difuzoare si includ suporti, grile, cablu si accesorii montaj.

      Incinta Bass Sealed echipata cu difuzorul de aici: http://www.daciashop.ro/audio/woofer-project88 pret 400 ron (cea de sus).
      Incinta suna bine in special pentru aplicatii unde calitatea conteaza nu SPL-ul. Asta nu inseamna ca nu se poate face si galagie cu aceasta incinta!

      Oferta este in limita a 3 seturi de difuzoare si doua incinte!

      0723.823.679
      Attached Files
      Last edited by Soran; 8 June 2011, 15:47.
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Salut

        am si eu o intrebare. Am vazut ca aveti bara stabilizatoare fata.
        Nu este indicat sa se monteze in acelasi timp si bara stabilizatoare spate ? Daca da, in cat timp puteti aduce si bara stabillizatoare spate ?

        Puteti asigura si montajul in caz de nevoie ?

        Comment


        • Nu are nici o legatura una cu alta, le poti monta cand vrei. Cea fata este mult mai importanta, cea spate doar pentru cei care se dau mai extrem si au suspensii foarte rigide. Se rezolva si cu montajul!
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Adica daca imi pun doar arcuri sport sa imbunatatesc putin tinuta de drum a masinii la mers normal voi recomandati doar bara fata. Atunci cred ca ne auzim dupa revizie pentru arcuri si bara.

            Inca o intrebare totusi: daca nu aveti pe stoc in cat timp puteti aduce arcuri si bare?

            Comment


            • Si barele si arucrile sunt in stoc in 90% din cazuri, altfel cam in 7-10 zile depinde cand se strang mai multe de comandat.
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • salut, etrier fata dreapata cu ABS (1.6 benzina / 2005) un pret. stima

                Comment


                • O serie de caroserie trebuie sau eventual sa-mi spui daca ai discuri pline sau ventilate. Daca e cu disc plin cum banuiesc costa 180 ron cu piesa veche la schimb.
                  Last edited by Soran; 10 June 2011, 17:19.
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • pentru diesel alte bielete antirasturnare in afara de cea la 80 lei nu aduceti?
                    aia cum e ?? e buna de ceva??(in comparatie cu celelalte)

                    Comment


                    • Pentru diesel sau cine conduce mai sportiv recomand asta: http://www.daciashop.ro/mecanica/suport-Ruville
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • normal ca a cea mai buna ma aruncam si eu prima data dar la capitolul bani stau foarte prost .. piesa asta o cumpar ca a mea e rupta facuta prastie si la plecare parca o ia motorul inainte .. are o bataie de mama mama .. si nu pot sa merg asa .. se uita lumea dupa mine cand plec dupa loc )
                        Cea FEBI cand mai aduceti?? aia la 80 nu e buna de nimic?

                        Comment


                        • Salut.
                          Anul asta nu am trecut ITP-ul cu ea.
                          Trebuie sa inloucuiesc urmatoarele piese:
                          Compensator frana AS si Colectie rotula axiala stanga fata.
                          Ce piese presupune colectia aia?
                          Puteti sa imi spuneti si ceva preturi?
                          Multumesc!
                          sigpic
                          !

                          Comment


                          • @sedativ - daca nu era buna de nimic nu o vindeam! Este o bieleta normala care este mult mai buna decat una uzata si rupta - iti faci treaba cu ea daca nu ai bugetul necesar pentru un reper mai scump.

                            @vdmihai
                            Se refera la capatul de bara si bieleta de directie. Este recomandat sa le inlocuiesti pe ambele parti pentru ca oricum o sa fii nevoit sa faci si geometria si ulterior va prezenta uzura si partea opusa. Preturi aici:
                            Capete de bara pentru autovehicule Dacia / Renault



                            Compensatorul de frana este repartitorul - inteleg ca masina nu e echipata cu ABS. Serie de caroserie pt. cotatie!
                            Last edited by Soran; 11 June 2011, 13:33.
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Nu este echipata cu ABS.Este un Preference.
                              Serie caroserie:3916050
                              sigpic
                              !

                              Comment


                              • Seria de caroserie nu este aceea. Este cea lunga care incepe cu UU1LSD... Trimite-o pe PM te rog!
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google