D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • exista la loganele din 2011 un burete pus la baza parbrizului pe interior intre el si bord
    are cineva idee daca se gaseste si cat costa?

    Comment


    • Salut
      As vrea si eu ulei pt motor Motul 5w40 benzina + filtrele ulei si aer (pt revizie) Un pret daca se poate si un set de placute de frana de care recomanzi da mai ieftine . Ms
      ABS+ 1.6

      Comment


      • @ioo_florin Nu am asa ceva sorry.
        @mcnalex - Ai PM! Sunt numeroase oferte si preturi pe site, daca te incurci in alegere da-mi de veste si te ajutam.
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • are cineva plasticul de la lampa din spate de la numar??

          Comment


          • Originally posted by Soran View Post
            @cadrian ai PM, da-mi o adresa de email!
            @mc_alienu scuze ca te-am intarziat cu sigurantele alea dar pusesem o trusa mare de la o lanterna in dreptul lor si nu le-am mai vazut sa le pun in pachet!
            @razvan05 da-mi te rog o serie de caroserie pentru masina.
            am gasit in ploiesti de origine din stocuri vechi tot setul de yale inclusiv contactul si busonul rezervor la un set mai mult decat rezonabil. multumesc !
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • @alexopran Care plastic? Poate lampa cu totul!
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • Salut. Pentru un logan, varianta ambiance, imi puteti spune un pret la piesele necesare pentru servo-directie, cam la cat ar duce cu totul. Multumesc
                b 89 plk

                Comment


                • Vii la service si facem un deviz. Nu stiu pe dinafara tot ce e necesar. Esti constient ca bati lejer in 1000 euro?
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • Multumesc Dacia Shop din nou!!! Am achizitionat un kit ambreaj SACHS! O sa revin cu impresii dupa montare! foarte rapizi si prompti ! RECOMAND
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • Salut! Un pret pentru elementele cromate de pe bara din fata PH1?

                      Comment


                      • Nu am asa ceva in stoc.
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • Salutare. Pret la butuc contact logan 1,4 si geam spate stanga.
                          Multumesc

                          Comment


                          • @ Berlingo Imi pare rau dar nu am asa ceva in stoc!

                            De astazi la Daciashop gasiti si kit-uri Xenon H7 CanBus PRO http://www.daciashop.ro/xenon/xenon-H7

                            Bielete antirasturnare la superpret:
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Ajunse astazi kit distributie skf si pompa apa hepu ptr 1.5 dci si restul de piese ptr revizia normala,montate si functionabile perfect.Multumesc ptr promptitudine

                              Comment


                              • sal , ma poti ajuta cu un pret pentru o bascula completa, un chit distributie( rola, curea, pompa de apa ) ulei, filtru ulei,filtru aer si filtru de ploen, toate de origine pentru un Fiat Stilo 1,6 105 cp an 2003, nu stiu nici o serie momentan, este pentru un prieten, astept PM daca ai ceva rezultate
                                Last edited by hmv86; 3 June 2011, 00:28.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google