D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreau sa le multumesc si eu baietilor de la Dacia Shop pentru:
    - Pompa de apa HEPU
    - Kit distributie GATES + KOYO
    - Kit ambreiaj LUK
    - Cablu actionare ambreiaj SACHS
    - Ulei MOBIL 1 10W-40 4L
    - Filtru ulei MANN
    - Filtru aer MANN
    - Becuri H4 OSRAM
    - Antigel FEBI 13.5L
    - Stergatoare parbriz VALEO

    Auto: Dacia Logan 1.4 MPI din 2004 )

    Astazi va urma inca o comanda )

    [
    Kit-ul de distributie se schimba impreuna cu pompa. Cheltuiala e mai mica daca se face acest lucru de la inceput! Cureaua de distributie demontata nu se mai pune la loc. Trebuie sa inlocuiesti cureaua si pompa
    Confirm ) ... Am refacut toata distributia pe 22 Februarie ... Nu l-am ascultat prima oara pe Sorin.

    Pics:



    Comment


    • distributi

      Din curiozitate unde ati unde ati facut distributia? Si la ce pret?

      Comment


      • Toata mecanica a fost facuta la MGS Auto ( MGS Bodywork ) ... Cat despre cost ... e un pachet mai mare ( mecanica, tinichigerie si vopsitorie pentru 3 masini ).

        Recomand si servicul cu care lucreaza DaciaShop
        Last edited by SilviuB; 16 March 2012, 04:17.

        Comment


        • La atelierul nostru nu este o locatie foarte aspectuasa, insa se lucreaza bine si pot avea incredere in oamenii de acolo, iar in cele mai multe cazuri sunt si eu prezent pentru supervizarea operatiunilor. O mare importanta in cazul unei lucrari mecanice pentru fiabilitatea acesteia o are calificarea, priceperea, seriozitatea si cheful de munca al mecanicului. In locul unde se indeplinesc aceste conditii este cel mai bine sa va duceti !
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Kit curatare filtre de aer sport cu intretinere model nou in stoc: http://www.daciashop.ro/accesorii/kit-curatare-k-n
            Attached Files
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • folie pentru climatizare transparenta gasesc la voi?
              Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
              Cine este interesat ma poate contacta pe privat
              sigpic

              Comment


              • Eleron de solenza scala gasesc la voi si la ce pret?

                Comment


                • Aveti PM!

                  In stoc bielete antirasturnare (anticuplu) metalice ! Detalii aici:

                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • are cineva asa ceva pe masina?
                    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                    Comment


                    • Cheie de bujii nu aveti? Sau nu am avut eu rabdare sa citesc toata oferta.
                      Desi nu am cumparat de la Dacia SHOP pot sa confirm ca au preturi bune la piese.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • @89 MIR daca te referi la bieleta da, avem mai multi, inclusiv unele masini din fabrica dci-urile mai puternice de exemplu.
                        @Cristi_LCD chei de bujii avem doar ca truse profesionale in care exista si tubulare speciale de bujii.
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • Astazi am reusit sa montez reteaua elastica (reglajul lombar) pe care l-am comanda la voi. Parca am alt scaun, nici de nou nu era spatarul asa de tare. Multumesc Soran!
                          Timp de lucru efectiv 1 h 15 minute cu minim de scule, torx 20 si 40; cleste, surubelnita si o bormasina cu spiral de 4 pentru taiat nitul de la mecanism. Pentru cine are nevoie de piese originale ii recomand pe baieti ca sunt de nota 10.
                          sigpic
                          Ambition 1.5 dc

                          Comment


                          • Cat e un smd pentru placa de bord?...si smd-uri pentru placa de bord de solenza aveti si la ce pret? (cele de solenza sunt mai mici ca cele de logan)

                            Comment


                            • Buna ziua. As vrea sa va intreb, din experienta dvs. , care este mai rezistent in timp , cap bara LEMFORDER sau DE ORIGINE ? Si daca stiti cumva pe cel de origine cine il fabrica , DELPHI , LEMFORDER , TRW sau altcineva si la ce pret ? Multumesc.

                              Comment


                              • Itp sorantech daciashop

                                Statie ITP autorizata RAR sos Viilor / Calea Rahovei langa LukOil.
                                Service pentru inlocuire consumabile, schimb ambreiaj, inlocuire distributie si in general cam orice operatiune de mecanica.

                                Programari sau alte detalii la 0723.823.679
                                (Se lucreaza pe baza de programare inclusiv la ITP !!!)
                                Attached Files
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google