D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DD in direct?
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • Nu, e altcineva. Masina lui DD a fost rasturnata in Dambovita nu stiu in ce stare mai e.
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Imi pare rau ca nu aveti doar cheie de bujii, sincer nu-mi permit un set de scule( in conditiile in care am o gramada de chei de toate tipurile) doar pentru cheia de bujii.
        Si daca tot am poluat topicul hai sa va si laud. Capat de bara TRW la Daciashop este 85 de lei iar eu in Braila am dat 93 de lei pe el, deci avantaj Daciashop.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • Pai cum de nu stiai de cele de la noi? In general cand s-a facut comanda de capte bara + bielete directie sau mai multe piese am pus si transportul gratuit pentru membrii Logan Club.
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Cand te apuca cheful de treaba mai uiti de unele chestii.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • Salut, bride pentru bucse bara stabilizatoare puteti face rost, deoarece am vazut ca pe site nu sunt afisate?

              Comment


              • In stoc in acest moment 32 ron/buc
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • ce parere aveti despre astea ? mi le recomandati sau nu ?

                  Comment


                  • Am cumparat de la ei 2 bucse bara stabilizatoare, 2 bielete antiruliu si 2 bride de prindere. Ieri a venit coletul, iar azi le-am si montat.

                    Per total sunt multumit de rapiditatea cu care a venit coletul de la datul comenzii, la livrare; multumit si de pret pentru ca la final inclusiv si curieratul m-au costat mai putin cu vreo 20-30 lei fata de ce se gaseste la magazinele de piese din Constanta.

                    Comment


                    • intreaba aici :



                      siteul lor este :



                      ooops ! recomandam cuiva serviciile dvs. si am postat tot aici
                      Last edited by RAZVAN-005; 1 April 2012, 23:03. Reason: Automerged Doublepost
                      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                      Comment


                      • Multumim pentru recomandare.

                        Multumim Bogdan pentru comanda si pentru feed-back. Sa le folosesti cu placere.

                        Nu avem pretentia ca suntem cei mai ieftini, insa ne dorim sa fim cat mai aproape de asteptarile voastre, sa fim cei mai buni prieteni ai masinilor voastre. Asadar, orice sugestie sau opinie conteaza foarte mult.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • trebuie sa fac schimbul de ulei, golanul la fel ca si dacia care am avut-o inainte a pupat doar castrol cand schimbam eu uleiul, dar a pupat si niste dacia oil cand o ducea maica-mea la reprezentanta. Daca imi recomanzi un ulei mai bun, nu ma supar, doar sa nu sara de 250 RON cu tot cu filtre (ulei si aer).
                          De asemenea, mi s-a spus ca ar trebui sa schimb telescoapele spate deoarece sunt duse bucsele :| Ai cumva bucse? desi am inteles ca nu se vand.
                          Daca nu, te rog da-mi si un pret pentru un set de telescoape fata-spate, dar te rog tine cont si de faptul ca pe viitor vreau sa-mi iau si niste arcuri Eibach sau H&R, depinde de cum o sa stau cu banii.
                          Mi-ar placea Monroe, dar nu stiu cum se vor pupa cu arcurile sport, si nu am chef de surprize

                          Comment


                          • Multumesc DaciaShop pentru amortizoarele Monroe! Masina si-a schimbat mult comportamentul fara compromisuri la comfort.
                            P.S.-sunt folosite impreuna cu arcuri Eibach.
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • Arcuri sport Logan cu transport Gratuit!

                              In luna aprilie aveti transport GRATUIT pentru seturile de arcuri sport Eibach sau H&R pentru Logan berlina. Oferta este valabila in limita stocului actual de arcuri.

                              Transportul se asigura gratuit prin Fan curier sau Urgent curier pentru localitatile unde exista sediu al acestor companii.
                              Attached Files
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Ambreiaj LUK LOGAN 1.6 pe care il aveti pe site merge si pe logan 1.4?
                                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google