D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa e de puternic ca nu se mai vede numarul de inmatriculare ) Multumim pentru feedback!
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • un kit ambreiaj pt logan 1.4mpi?
      L.E. am vazut pe site, daca preturile sunt aceleasi. multumesc
      Last edited by tzopescu; 2 September 2010, 18:15.
      Ratacit in spatiu...

      Comment


      • Aveti PM!

        Ne pregatim de iarna - avem pentru voi cauciucuri TIGAR profil de iarna 185 65 R15 la doar 225 ron / buc
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • Multumesc inca odata Soran(atat pentru produse cat si pentru amabilitate/disponibilitate )!

          Luat una bucata pompa de apa Graf pentru 1.5 dci si una bucata solutie/aditiv curatat injectoarele Motul tot pentru diesel.

          Am deja ditai lista de produse luate de la voi
          ex-Logan Ambition 1.5 dci Iunie 2006/RIP Dec 2011
          Dacia Duster Laureate 1.5 dci 110cp 4X4, ESP + whatever packs

          Comment


          • Multumim pentru feedback, sa ne impartasesti impresii dupa utilizarea curatatorului pentru sistemul de injectie!
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • revin cu o intrebare...piesa de care am nevoie de fapt este sonda presiune servodirectie. daca aveti va rog sa imi comunicati un pret. va multumesc!
              Ratacit in spatiu...

              Comment


              • De la ambreiaj ai ajuns la sonda presiune servodirectie? My god, ce mecanic ai?
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • dsign pompa servo directie aveti pe stoc?
                  Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                  Comment


                  • din becurile de aici http://www.daciashop.ro/becuri-auto
                    care sunt mai albe dar nu vreau chiar tiganesc de albastre ci doar mai albe.
                    becurile alea de proiectoare h11 sunt mai albe? ca daca sunt ar fi perfect le iau pe amandoua si pt proiectoare si pt far sa fie aceeasi nuanta. dar repet, nu as vrea tiganesc de albastre mersi.
                    Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                    Comment


                    • @bossake nici unele nu sunt albastre cum ai vazut probabil unele masini in trafic. Sunt becuri gandite pentru randament cat mai mare, daca bagi un filtru prea puternic de albastru scade mult intensitatea luminoasa si ca sa compenseze, becurile din targ albastre au chiar si puteri de 90/100W ideale pentru a topi farul sau conectorul

                      Cele mai puternice sunt Night Breaker; cu tenta de alb mai rece - bleo sunt Cool Blue dar nu am si H11 pentru proiectoare in aceeasi gama.

                      Iti recomand Night Breaker OSRAM, sunt si cu un mic filtru albastru.
                      Attached Files
                      Last edited by Soran; 7 September 2010, 16:24.
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • Originally posted by dsign View Post
                        De la ambreiaj ai ajuns la sonda presiune servodirectie? My god, ce mecanic ai?
                        ne e vb de mecanic. am crezut eu ca e de la ambreiaj pt ca facea sunetul cand eliberam ambreiajul si incepeam sa calc acceleratia. m-am gandit ca poate trebuie schimbat ambreiajul avand in vedere ca masina are peste 96 mii km si stiam ca am mai strans mai demult cablul de la ambreiaj. am mai ascultat zgomotul si mi-*am dat seama ca de fapt face cand virez, indiferent de sirectie. si il auzeam la viteze inferioare pentru ca zgomotul de fond e mai mic. am pus sotia sa asculte din pe parte se aude zgomotul si mi-a zis ca din zona alternatorului. m-am uitat acolo si am observat ca picura ulei de la o piesa de langa el, iar mecanicul mi-a zis ca aia e sonda de presiune ulei la servodirectie. multumesc lui soran pentru raspunsul pe pm.
                        Ratacit in spatiu...

                        Comment


                        • Salut sunt interesat de niste lupe pt logan am cateva intrebari , au angel eye , xenon inclus in pret? si pretul ms
                          Super Oferta ,Capota Logan Carbon 3D (Texturat) La numai 130 Ron!!

                          Comment


                          • Pentru un Logan 1.6 16V 2008 (PH1), discuri 259mm ventilate, ce pret au placutele Ferodo Premier si ce cod ? Puteti trimite prin posta romana ?
                            '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                            Comment


                            • @ B 63 XKN Lupele cu xenon si angel eyes CCFL sunt 650 ron, iar montajul pentru Logan este 400 ron.

                              Placutele Ferodo Premier costa 95 ron, se pot trimite cu Fan Courier tariful este in jur de 20 ron, ajung a doua zi daca comanda a fost efectuata pana in ora 13:00.
                              Placute de frana de la expertii in sisteme de franare. Cel mai bun pret pentru cele mai buna placute de Logan, Sandero, Clio, Symbol
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Ok, codul este de Logan sau de Clio ? Stiu ca exista o oarecare diferenta in compozitie, de asta am intrebat de cod.
                                '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google