D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai mare decat ai pus sa lumineze normal :P Dati si voi PM sau email cu intrebari dinastea ca sa nu umplem pagini aici.
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • salutari de la mare , vreau si eu ptr al meu mcv , bec pentru masalier , al3lea stop , ceata , pozitii...
      cu cine trimiteti(ce curier/posta) si cam cand pleaca coletul spre mine daca dau comanda maine dimineata???

      sigpic

      Comment


      • Fan courier, pleaca maine. Pozitii fata sau spate?
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • ti-am dat PM , ah , iubesc promptitudinea , unde dracu la 11 noapte ti-se ``scoala`` de leduri si poti da comanda?
          Bravo!!!

          sigpic

          Comment


          • vreau si eu un pret pentru sticle oglinda duster, preferabil de import ca e mai ieftin...

            Comment


            • Salut.As vrea sa te intreb daca aveti in stoc rola intinzatoare SNR in stoc(pentru Logan 1.4,2005,42.000km),sau ce kit de distributie imi recomanzi cu cel mai bun raport calitate-pret?Eu am o curea Gates cumparata acum un an dar nu am apucat sa o schimb si as vrea sa vad daca merita sa cumpar o rola sau un alt kit de distributie complet.Nu stiu nici ce sa fac cu pompa de apa.As vrea un sfat din experienta voastra daca merita sa o schimb avand in vedere nr.de km.Multumesc mult.

              Comment


              • Avem role intinzatoare in stoc SNR costa 145 ron / buc. Poti folosi cureaua respectiva cu succes si sa achizitionezi doar rola. Banuiesc ca ai cureaua in ambalajul original nu ai tinut-o la soare undeva Pompa de apa se inlocuieste ca sa stai linistit mai ales ca nu este o avere. Daca nu o schimbi e la noroc sa tina , sa nu se blocheze sa nu curga...
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • Repartitor frana spate aveti? Cat costa? Am logan 1.4 cu abs model 2007

                  Comment


                  • La ABS nu ai repartitor sau te referi la modulul ABS?
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • sincer nu ma pricep. sigur am logan cu abs si la ITP mi'au respins pe motiv repartitor frana blocat si mecanicul mi'a spus ca e blocat pe deschis...puntea spate

                      Comment


                      • Data viitoare sa vii sa faci ITP-ul la noi!

                        Daca esti convins ca ai ABS, pune-l pe mecanic sa iti arate repartitorul si zi-i ca il mananci daca il gaseste si daca nu il gaseste sa iti dea ITP-ul gratis!
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • cum pot sa ma conving daca am ABS? adica e laureate...mi s'a aprins si becul de la ABS in bord de cateva ori...

                          Comment


                          • Ai PM! Becul de la ABS se aprinde doar daca ai probleme.
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Salut, am nevoie de un pret la urmatoarele repere daca ma puteti ajuta: absorbant sub capota (pasla insonorizanta de sub capota) cod 8200734089, insonorizant tablier (pasla de la peretele de foc) cod 6001550337 pentru un Sandero Diesel si capace roti Aracajou ce echipeaza versiunile Laureate Sandero. Multumesc anticipat.

                              Comment


                              • De astazi gasiti in oferta noastra si ulei Fuchs fabricat in Germania. Fuchs este cel mai mare producator independent de lubrifianti auto si pentru industrie.

                                Acest ulei se adreseaza celor care doresc un cost minim al uleiului, insa nu vor sa puna chiar un ulei prost in masina. Uleiul Fuchs este gandit in special pentru economia de combustibil. Pretul este de 100 ron pentru bidonul de 4 litri. Aveti astfel la pretul de 112 ron 4 litri de ulei si filtru pentru cei care doresc sa faca economii fara compromiterea bunei functionari a motorului.

                                Hochleistungsschmierstoffe von FUCHS stehen für Nachhaltigkeit, Sicherheit, Zuverlässigkeit, Effizienz und Kostenersparnis. Technologie, die sich auszahlt.


                                Attached Files
                                Last edited by Soran; 15 October 2010, 14:51.
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google