D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ramane sa ma decid.Al meu logan e 1.5 dci abs+ iunie 2007 discuri ventilate.sunte 259 mm nu? la cati mm ar trebui sa le schimb? ale mele au 16.3 mm

    Comment


    • Discurile au in general indicatori de uzura care nu trebuiesc depasiti. Un disc nou ventilat de Logan are grosime 20-21 mm
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Am si eu 3 intrebari...

        1) Becul LED pentru al treilea stop pe frana se vede mai puternic decat cel stock ? Diferenta este vizibila, adica merita upgrade ?

        2) Cele mai bune bujii pentru 1.6 16V care sunt (de la dumneavoastra de la magazin) ? Denso Iridium ? NGK Iridium nu aveti ?

        3) Am cerut mai de mult codul placutelor Ferodo Premier pe care le comercializati dar nu l-am primit. Il puteti furniza ? Am gasit undeva (nu spun unde ca sa nu se interpreteze gresit) Ferodo Premier pentru LOGAN @ 150 lei iar cu discountul pentru respectivul cumparator (magazin/service) ajungeau cam la 120 lei si vreau sa vad daca au acelasi cod sau nu.
        '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

        Comment


        • Sorin...ai PM
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • Salutare. Conducte de aer pentru pasageri pentru un logan kiss fm ph1 aveti?
            Cam ce pret au, si cam in cat timp ajung?
            Mersi.
            Am gasit codurile astea pentru ele: 6001 547 204 si 6001 547 203

            Comment


            • @ Shakar
              1. Becul LED este mai puternic decat cel clasic, insa se inlocuieste in principal pentru consumul redus cat si pentru lipsa latentei la aprindere respectiv stingere fata de solutia incandescenta;

              2. Pe site te-ai uitat? Ia vezi aici: http://www.daciashop.ro/aprindere/ap...-iridium-power

              3. Placutele Ferodo Premier pe care le comercializam la 95 ron http://www.daciashop.ro/placute-sabo...Ferodo-Premier sunt singurele pe care le produce fabrica din aceasta gama atat ca dimensiune cat si ca reteta a compozitiei materialului de frictiune, care sa se potriveasca la Logan berlina. Calitatea acestora cat si confirmarea ca vindem produse originale o poti avea de la oricare dintre zecile de membri Logan Club care si-au achizitionat asa ceva de la noi si au fost multumiti.
              Cu alte cuvinte daca le comanzi la noi le primesti si prin curier acasa la un pret mai mic decat daca le cumperi "cu discount" de dincolo.

              @matheo Produsele sunt in stoc , te asteapta!
              @JJB Anonymus ai PM cu toate ce ai solicitat!
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • foarte promti baietii ...
                imi cer scuze pentru incurcatura de ieri

                Comment


                • Pachet produse SONAX pentru iarna la pret promotional pentru membrii Logan Club!

                  Pachetul contine un pulverizator 500ml cu lichid degivrare geamuri;
                  Un lichid de iarna foarte concentrat 250ml;
                  Solutie puternica de dezghetat yale;

                  Toate aceste produse sunt marca SONAX, fabricate in Germania.
                  Produsele au fost testate de noi pana la temperaturi de -20 grade si si-au facut treaba excelent.

                  Pentru Membrii Logan Club pretul este de 25 ron / pachet!
                  Attached Files
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • salut,termostatul pentru lichidul de racire?

                    1.6 MPI 8Vsigpic

                    Comment


                    • pentru becurile osram ... care dintre modele mi le recomandati ? ( H4 )

                      Comment


                      • Originally posted by Spirea Robert View Post
                        salut,termostatul pentru lichidul de racire?
                        vezi aici http://www.daciashop.ro/ulei-antigel...ermostat-Gates
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • @Spirea robert - vezi link-ul pentru care ii multumesc lui Cristi. Daca vrei si alte marci da-mi un PM si iti spun preturi.

                          @Loganu - depinde ce vrei sa obtii Night Breaker sunt cele mai stralucitoare cu filtru partial bleo, Ultra Life sunt cele cu durata mare de viata.
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • Originally posted by dsign View Post
                            Dani (Dsign) si Sorin (Soran) , doi pasionati fara limita de automobil, cei care de-a lungul timpului v-au luminat si colorat masinile, va invita sa intrati in noul magazin DaciaShop



                            Va oferim piese de schimb, accesorii, subansamble si elemente de tuning pentru toate modelele DACIA, la preturi decente.

                            Tot ceea ce comercializam provine de la producatori de renume in fabricarea pieselor de schimb si a subansamblelor de prima echipare pentru toate marcile cunoscute de automobile : Bosch, Delphi, Lemforder, Mann, Sachs, Valeo, Luk, TRW, Lucas, BREMBO, Sparco, Momo, Eibach, H&R, etc.


                            Ne dorim sa va oferim aceleasi servicii de calitate ca si pana acum, la aceleasi preturi imbatabile.

                            In curind, veti avea la dispozitie un site complet, care va sustine oferta noastra de piese de calitate.



                            Va asteptam cu intrebari pe mail, PM sau telefon:
                            Comenzi/Informaţii: 021/ 324.04.44
                            0723.823.679
                            0763.330.460
                            0756.254.964
                            Suport tehnic: 0723.823.679 - Ing. Sorin Popa
                            0725.524.207 - Ing. Daniel Simion
                            Email: office@daciashop.ro
                            Asigurări: 0724.660.860 - Gabriela
                            Yahoo! Messenger: daciashop
                            termostat de solenza aveti

                            Comment


                            • Salut,

                              Da, avem Behr Thermo Tronik in jur de 65 ron.
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Salut.Cat ma costa sa imi schimb culoarea la ceasurile de la bord??

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google