D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut. m-ar interesa si pe mine un pret la senzoru de apa in motorina, cel care intra in fundul filtrului de motorina,si daca aveti asa ceva?

    Comment


    • S-a defectat la masina ta senzorul ala? Daca da da-mi pe PM seria de caroserie.
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Sincer nu sa defectat....l-am strans eu prea tare si l-am rupt....lam lipit eu cu picatura...vad ca deocamda tine...da nu stiu pentru cat timp....pe mine ma interesa un pret estimativ...ca sa stiu din timp de ce bani ma pregatesc
        Last edited by 77sky; 21 December 2011, 12:32.

        Comment


        • Ce filtru ai scurt sau lung? Da-mi te rog PM cu seria de caroserie cum te-am rugat si raspunde si la prima intrebare.
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • iti dau maine pm ca acu sunt la servici si masina acasa

            nu sa defectat...am scris si mai sus...sa rupt plasticu din juru la pinii aia 2 lungi si lam lipit cu picatura...si vad ca deocamdata tine...

            Comment


            • Intrebarea era daca e filtru lung sau scurt! Eu sunt in general atent la ce scriu si ce citesc! Continuam discutia pe privat ca sa nu poluam topicul aici!
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • Salut! Ma intereseaza daca imi poti aduce azi un SENZOR IMPULSURI VOLANTA RENAULT Logan 1.4MPI.
                Este vorba ce senzorul cu mufa albastra care l-am gasit aici la 60 lei.

                Rugamintea mea este daca il poti trimite prin cineva in zona Tineretului pana in ora 18, ca sa nu mai dau 20 lei pe FAN pt o piesa de 50g.
                Adresa exacta e Calea Serban Voda 165, sector 4, Bucuresti. , in spatele liceului Sincai.
                Multumesc mult!
                Dacia Logan 1.4 MPI Laureate

                Comment


                • Ai PM! Se poate trimite gratuit in zona mentionata.
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • Salut!
                    M-ar interesa daca exista vreun KIT auto de internet pentru Logan.
                    Nu ma intereseaza varianta cu stick'ul de la RDS.
                    Daca exista imi puteti oferi mai multe informatii?
                    Multumesc anticipat

                    Comment


                    • Aveti un car pcmontat pe masina sau pentru ce echipament este nevoie de internet?
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • In viitorul apropiat as vrea sa imi achizionez un laptop si apoi o tableta.
                        Am tot auzit de acest lucru si ma gandeam ca exista vreun kit de acest gen.
                        Este exclusa varianta stick'ului.
                        Multumesc

                        Comment


                        • Salut,0 varianta mai rudimentara ar fi sa ai un telefon mobil cu modem si cu bluetooth.Si conexiune la net pe telefon, evident.
                          Eu asa folosesc netul cand imi pica la munca...
                          Cand e vorba de bani, toti suntem de aceasi religie...

                          Comment


                          • Difuzor bara ph2?Cel de ph1 se potrivesti pe ph2?Multumesc!

                            Comment


                            • @Mike, ceea ce vrei tu sa faci nu prea implica masina in nici un fel. Poate doar la alimentare. Net poti avea in masina prin GSM deci stick sau telefon sau wi fi in zonele unde ai putea intra cu masina si ai avea acoperire. Oricare alta solutie este costisitoare si neaplicabila pentru utilizare hobby.

                              @93mrs nu avem asa ceva, ia legatura cu userul Chroma - te poate ajuta el.
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Un cadou interesant de pus sub brad - Noile amplificatoare de 540W de la Ground Zero - design electronic imbunatatit si aspect peste nivelul de pret: http://www.daciashop.ro/audio/amplificator-2235HPX

                                Functie auto on - nu necesita cablu remote si intrare high - poate fi montat pe CD-playerele care nu au iesire RCA sau pe echipamentele de fabrica.
                                Sigla GZ iluminata LED !

                                In stoc la Daciashop!
                                Attached Files
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google