D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut,cat costa transportul prin posta pentru un set de becuri h4 osram cool blue

    Comment


    • Iti dau copy / paste dupa prima pagina din magazinul virtual Daciashop:
      PRODUSELE COMERCIALIZATE DE NOI SE LIVREAZA PRIN FAN COURIER SAU URGENT CURIER LA TARIFE NEGOCIATE, AVANTAJOASE PT. DVS. !

      Tariful prin curier este de ~18 ron pentru un set de becuri.
      Imi pare rau dar nu lucram cu posta, mai ales pentru becuri. Am avut contract cu ei si l-am reziliat din motive de legate de siguranta si integritatea coletelor.
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Multumesc pentru ulei Sorin. Motorul functioneaza inzecit mai bine decat cu elf 10w40.
        In baie am bagat aia 3 litri si imi arata pe joja mai sus de jumatate din gradatie, cam 2 treimi, oricum il tin sub observatie pana la 10 mii cand il dau jos indiferent de cum voi folosi masina, sper ca si dupa 6,7 mii de km sa aibe acelasi comportament motorul, fara vibratii, huruituri si sunet foarte gros.
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • Ca sa lamurim treaba este vorba de Motul 8100 Xcess. Multumim si noi pentru comanda!
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Domnu Soran, am si eu o intrebare...am nevoie pentru rotile fata, unde o sa pun distantiere de 5 mm, de prezoane antifurt..exista ceva antifurturi care sa mearga pe logan si sa fie ceva mai lungi?
            sigpic

            Comment


            • Salut! Multumesc pentru piese, foarte prompt! Sambata le montez, sper sa rezolv . Toate bune!

              Comment


              • Soran si dsign, multumesc pentru sfaturi si piese! Totul e ok, am mult-doritele 4 linii si caldura cum aveam odata! Cat despre Adras....no comment.

                Comment


                • Multumim pt comanda, ma bucur ca s-a rezolvat
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Cat ar costa broasca usa fata sofer plus piesa de pe stalp unde se fixeaza broasca:scuzati exprimarea"tehnica" dar si yala usa sofer.banuiesc ca vine tot setul adica usi fata plus hayon.caut pentru o dacia break an 2000.
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • Ne pare rau dar nu avem asa ceva in stoc.
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • cablu reglaj lombar pentru scaunul soferului aveti ? pret?

                        Comment


                        • Doar la comanda daca exista ca reper separat pe serie de caroserie a masinii dotata cu astfel de scaune.
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • @Soran : As dori pentru Loganul din semnatura o oferta de pret la urmatoarele consumabile :
                            - filtru aer origine
                            - filtru ulei origine
                            - filtru motorina DELPHI HDF954
                            - filtru polen carbune activ
                            - ulei ELF 5W-30 SOLARIS DPF Bidon 5 litri
                            Daca se poate factura si garantie, mentionez ca urmeaza sa-i fac prima revizie si tocmai de aceea insist pe filtre de origine (pentru pastrarea garantiei la masina)

                            Multumesc frumos !

                            Comment


                            • @ AMPT ai PM!

                              Produse noi in oferta noastra: http://www.daciashop.ro/index.php?route=common/home

                              Pasta flourata pentru bujii, bobine si fise: http://www.daciashop.ro/aprindere/pasta-fluorata

                              Curatator PROTEC pentru clapete si admisii: http://www.daciashop.ro/curatator-clapeta-protec

                              Stoc permanent!
                              Last edited by Soran; 20 February 2012, 15:10. Reason: Automerged Doublepost
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • salut imi puteti recomanda un kit de distributie complet pt un 1.6. 16v sa fie cat mai bun...astept raspuns
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google