D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ultimul PM de la tine este cel in care ma intrebai ce model sunt placutele Ferodo si ti-am raspuns ca sunt Ferodo Premier. Daca ai scris si altceva mai trimite odata ca nu am primit sau da-mi mail.
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • #62
      rulment spate?
      sigpic

      Comment


      • #63
        Aveti oglinzi electrice MCV cu cablaj si joystick?

        Comment


        • #64
          In curand o sa fac si eu distributia de 60.000. Am 1.4 cu AC si as dori sa imi dati si mie un pret pentru toate piesele ce se schimba la revizia respectiva. Multumesc mult.
          sigpic

          Comment


          • #65
            Fratilor faceti ceva in legatura cu site-ul.Nu merge!
            sigpic
            TM 01 DEO

            Comment


            • #66
              Da bre Sorane si mie un pm cu filtru de ulei si aer pt mpi. Multam.

              Comment


              • #67
                Aveti PM-uri cu ofertele! Site-ul merge daca calculatorul tau stie Flash!
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • #68
                  felicitari si de la mine spor la vanzare

                  Comment


                  • #69
                    Trimite=mi si mie te rog un pm cu ofertele te rog
                    sigpic
                    TM 01 DEO

                    Comment


                    • #70
                      @oborocul Oferte pentru ce? Oamenii au solicitat niste produse si eu le-am raspuns! Zi-mi ce ai nevoie si cautam.


                      Pe site aveti si o sectiune de Promotii unde o sa apara diverse produse la preturi mai reduse, produse disponibile in limita stocului!
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • #71
                        kit distributie 1.4 si curea accesori model cu servo fara ac, preferance dami un pret si daca sunt de origine marca

                        Comment


                        • #72
                          Nu vindem piese de origine, doar aftermarket, de la producatori renumiti


                          Cateva precizari : userul Chroma, care trimite mesaje private celor care solicita oferta pe acest topic, nu are si nu va avea nici o legatura cu DaciaShop.

                          Avand in vedere provenienta dubioasa a pieselor ofertate de aceasta persoana, DaciaShop va recomanda sa ignorati mesajele dumnealui.



                          Va stam la dispozitie in continuare cu piese de calitate, de la producatori de renume, la preturi avantajoase.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            ambreiaj 1.4 ??
                            Interactive Design Lights & Sound <- click

                            Comment


                            • #74
                              Salut, un pret pentru kit-ul de distributie si cureaua de accesorii va rog (1.4 mpi cu ac si servo). Multumesc. P.S. de cine sunt produse?
                              Don't touch! Never ever steal
                              Unless you're in for the kill

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by dsign View Post
                                Nu vindem piese de origine, doar aftermarket, de la producatori renumiti


                                Cateva precizari : userul Chroma, care trimite mesaje private celor care solicita oferta pe acest topic, nu are si nu va avea nici o legatura cu DaciaShop.

                                Avand in vedere provenienta dubioasa a pieselor ofertate de aceasta persoana, DaciaShop va recomanda sa ignorati mesajele dumnealui.



                                Va stam la dispozitie in continuare cu piese de calitate, de la producatori de renume, la preturi avantajoase.

                                ...si cum am drept la replica iata-l:
                                userul chroma nu are piese de provenienta dubioasa, v-a trimis o oferta concreta de colaborare pentru piese de origine, insa din motive pe care nu le cunosc nu ati dorit o colaborare (si nici nu sunteti obligati la o colaborare). Faptul ca un dealer mare, face oferte online, nu este o crima, iar ofertele sunt pe pm, nici decum in thread-ul vostru. pe oferta care ati primit-o la birou era si un site, daca il accesati de curiozitate, vedeti la ce ma refer.
                                Am avut 2 discutii telefonice cu soran, din care a rezultat o incercare de colaborare pe partea de piese, in sensul unor recomandari reciproce (la noi piese de origine, la voi piese aftermarket).

                                Decizia de a oferi piesele la pret de achizitie+tva +2% adaos comercial este strict a noastra, si este luata in speranta de a incerca o diminuare a comercializarii pieselor contrafacute in ambalaje de origine.

                                Nu vorbesc despre alti useri, care inca vand piese furate, unele chiar sh (curatite in prealabil) in ambalaj nou (si ma refer in special la kituri de distributie, planetare, bielete etc), unele la preturi mai mari decat la dealer cu factura (bujii la 70 ron setul, si sunt disponibile la 56 ron setul cu factura).

                                si exemplele pot continua...


                                asadar, sunt convins ca nu deranjez pe nimeni cand ii propun niste preturi la REPERE 1000% DE ORIGINE, CU FACTURA. Decizia bineinteles ii apartine, insa noi suntem de parere ca trebuie sa incercam macar sa diminuam comertul cu piese contrafacute.

                                de aceea, puteti accesa adresa de web din profilul meu pentru a vedea marimea companiei si profilul de activitate.

                                mesaj pentru dsign si soran: voi incerca in continuare sa indrept clienti care imi solicita pe pm diverse repere aftermarket catre voi, nu am pretentia sa se intample la fel cu cei care va solicita voua piese de origine, insa sper intr-o colaborare (macar de acest nivel) pentru ca toti posesorii de Dacia sau Renault sa stie ce cumpara.
                                De asemenea, deoarece va apreciez munca pe partea de modificat iluminare interioara sau exterioara, vreau sa fiti convinsi de indrumarile mele catre atelierul vostru al tuturor persoanelor care doresc modificari de acest fel cu care eu intru in contact si sper ca atunci cand ma voi hotari sa fac modificari la masina personala sa ma primiti cu bratele deschise si sa lucrati cu profesionalismul care va caracterizeaza.
                                Sa ne mearga bine tuturor.
                                Last edited by chroma; 4 March 2010, 16:16.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google