D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @razvanamza da-mi codurile

    @faithles butoane nu am decat la pretul oficial adica vreo 150 ron te sfatuiesc sa cauti pe la cei care dezmembreaza masini sau vand asa ceva "pe sub mana"
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • Multumesc mult d-nu Soran.Am primit pachetul si sunt foarte multumit.
      Recomand! Produse de calitate la preturi pentru orice buzunar.

      Comment


      • becurile de pozitie si frana spate sunt la 45 lei setul? semnalizarea la fel? as fi interesat si de un bec mers inapoi!
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • M-ar interesa si pe mine o janta pentru Logan(165/85 R15) Mersi anticipat

          Comment


          • Originally posted by lucialina View Post
            becurile de pozitie si frana spate sunt la 45 lei setul? semnalizarea la fel? as fi interesat si de un bec mers inapoi!
            Toate preturile sunt pt o bucata, dar se merita.

            Comment


            • mar interesa daca aveti spatiu de depozitare de ph1 id ul meu savoiu_rf82
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • @savoiu - nu am asa ceva la un pret convenabil
                Pretul este pe bec, asa cum scrie in titlul produsului la singular.
                @petrica ai PM;
                @IonutUSJ - multumim pentru comanda!
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • tapiserie de logan? preferabil de prestije, daca se poate numai pentru locurile din fata

                  Comment


                  • Nu avem asa ceva!
                    Repet avem preturi bune la mecanica, consumabile, solutii LED, anvelope repere calitative aftermarket sau componente pentru performanta.
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • Doresc si eu un set de placute de frana Ferodo Premier pentru un logan. La ce pret sunt, cu tot cu taxe postale. Iti dau adresa pe PM.

                      Comment


                      • 110-115 ron. Am raspuns si pe PM, maine pleaca placutele. Multumim pentru comanda!
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • Chiar daca in prima instanta pare ca aglomerez topic-ul dedicat, vreau sa le multumesc lui Soran, Dani si d-nei/d-rei de la DACIASHOP. Super oameni, super produse, super prompti, super multumit! Recomand ;)
                          I don't drive fast...I fly low !!!

                          Comment


                          • Multumim si noi foarte mult pentru comanda si speram sa mai apelezi la noi.

                            Nou la Daciashop: anvelope pentru Dacia Duster, 215/65/16, profil AllTerrain.

                            In stoc la Daciashop pentru iarna: anvelope, antigel, lichid de parbriz, ulei, bujii, stergatoare de parbriz si tot ceea ce este necesar pentru pregatirea de iarna a masinii tale.

                            Intotdeauna la Daciashop : consultanta tehnica gratuita, sfaturi competente pentru ca masina ta sa fie cat mai performanta, indiferent de anotimp.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Multumesc lui Soran pentru promptitudine, joi seara am dat comanda, si azi dimineata am primit marfa, bravo. Spor la vanzare baieti!

                              Comment


                              • Multumim si noi pentru comanda!

                                Pentru pasionatii de off road avem ceva mai special in materie de cauciucuri pentru Duster http://www.daciashop.ro/anvelope/DuraTrac
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google