D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ Shakar - Ce intelegeti voi prin "pe original"? - am raspuns si pe PM exista produse aftermarket si exista kit-ul de distributie in ambalaj original. Curea Gates si rola SNR exista si ca repere separate si exista ca si kit ambalat direct de uzina.
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • Va salut. Aeratoare originale de Prestige, nu aveti pe stoc? Ca nu am vazut asa ceva pe site-ul vostru. Numai bine, astept raspuns.
      Logan Ambition 1.6 8V

      Comment


      • Inelele de la aeratoare sau aeratoarele cu totul te intereseaza? Daca te intereseaza doar inelele avem inele vopsite profesional in argintiu la 20 ron la schimb cu cele vechi.
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • Inelele doar. Am si eu unele vopsite in argintiu, sper ca nu din acelea ai si tu, ca atunci nu-mi plac (desi pe alea le am puse, ca sunt mai frumoase decat cele negre stock). Daca ai avea o poza cu ele sa le vad....ar fi OK.
          Logan Ambition 1.6 8V

          Comment


          • becuri H7 aveti? un pret ?

            Comment


            • @blanarucristi - nu am poze cu ele, sunt inele clasice vopsite corect adica degresate, primer 2 straturi de vopsea uscat la cald in mediu protejat si ulterior lac si iar uscat la cald.

              @mike 26 ro cel mai ieftin Hella 20 ron/buc cel mai scump 74 ron/buc (Philips Blue Vison). Intermediar avem si Osram Night Breaker 52 ron sau Silverstar 43 ron.
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • Si nu poti sa le faci o poza zilele astea? Ca daca arata aproximativ la fel cu cele de Prestige, le iau, eu am niste inele ca cele din poza (modelul asta), doar ca sunt vopsite cu un argintiu mat, destul de urat....daca nu sunt modelul asta, si argintiul este unul mai viu, spre cromat, le iau, dar poate poti sa le faci niste poze....P.S Bandouri pt stalpii dintre usi, ai?
                Attached Files
                Last edited by blanarucristi; 14 November 2010, 22:22.
                Logan Ambition 1.6 8V

                Comment


                • Ce ai tu sunt niste inele gri colorate in masa, nu vopsite, de aceea nu arata bine. In masura timpului disponibil voi face si poze. Inelele noastre arata bine dand impresia in special seara de aluminiu slefuit. Cele cromate dupa mine sunt un mare kitch ;)
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • Nici mie nu-mi plac acele inele cromate, dar ti-am dat poza ca sa vezi modelul. Pai atunci le vreau pe acelea, cum facem sa ne intalnim sa iti dau setul original si sa mi le dai pe acelea vopsite? Nu mi-ai raspuns daca cumva ai si bandouri negre pt stalpi....
                    Logan Ambition 1.6 8V

                    Comment


                    • Produsele "cosmetice" pentru iarna sunt de acum grupate aici: http://www.daciashop.ro/cosmetice-auto/produse-iarna

                      A intrat in stoc uleiul de cutie destinat Logan / Sandero MoylGear 75W80. Efectuati schimbul uleiului din cutie folosind lubrifiant Motul si veti ramane placuti impresionati de rezultate.


                      In cadrul sectiunii "Anvelope" si "accesorii" gasiti de acum si lanturi pentru zapada:
                      ANVELOPE - Pentru comenzi jante + anvelope va oferim servicii de montare si echilibrare foarte avantajoase in Bucuresti; Anvelope de vara, de iarna sau in
                      Last edited by Soran; 16 November 2010, 15:47. Reason: Automerged Doublepost
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • Aditivi pentru curatare motoare, curatare sisteme de injectie diesel sau benzina si solutii pentru crestere cifra octanica in stoc!

                        Attached Files
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • Am vazut ce mastic folosesc astia in service pt fetele de usi: Ixell cod:77 11 170 222,e la tub de 310ml,poate faceti si voi rost
                          Attached Files
                          Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

                          Comment


                          • dar se gaseste si in supermagazine ... dedeman, practiker ... io am dat 15 lei pe unu

                            folositi si voi pm pentru cereri, si lasati topicul pentru oferte, ca printre posturi nu se mai intelege nimic
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • Luati aminte ce spune Deluxe !

                              Am mai multe produse profesionale pe stoc care se dau rar, ca sa obtin pret bun nu pot lua 1-2 tuburi de mastic deci nu renteaza, am mai explicat.
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Va salut
                                Am cumparat de la Daciashop,piesele necesare reviziei de 60.000 km.
                                Multumit pe deplin.Succes in continuare baieti!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google