D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai sunt inele mdf pe stoc?

    Comment


    • Da, sunt pe stoc.
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Am cumparat azi inelele totul ok, sper sa fie vreme frumoasa ca sa pot monta boxele in weekend.

        Comment


        • Soran, acest ulei, este full sintetic?
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Am dat jos prelungirea de bord cu compartiment depozitare de pe un mcv si cam asta e pe spate
            Attached Files

            Comment


            • Scuze de calitate, dar aveam numai telefonul

              Am mai gasit asta pe site ********* - poate e denumirea corecta
              "Masca de conducte cu spatiu de depozitare = 8200619014 (bac rangement planche de bord)"
              Last edited by adiolimpiu; 29 September 2010, 15:54. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • O sa mai caut, codul nu il gasesc, insa nu cred ca iti pot obtine un pret care sa te avantajeze mai ales ca se adauga si transport!
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • Originally posted by Soran View Post
                  Pompa este electrica sau mecanica? Da-mi o serie de caroserie pe PM!

                  Discurile Brembo max au un zgomot specific la franare din cauza striatiilor insa nu l-as clasifica ca zgomot metalic. Ar trebuui sa aud / vad ca sa iti spun ce se intampla asa din descriere nu stiu ce sa zic. Esti sigur ca e din fata? Poate fi si un rulment care se incarca la franare si face zgomot, in cazul asta trebuie inlocuiti. In curbe nu se aude acelasi zgomot daca intrii mai tare?
                  Din fata e sigur zgomotul si totul a inceput de cand am schimbat discurile si placutele,si se intampla numai la franare.In fine ,am sa verific totusi si rulmentii sa elimin si cauza aceasta.Cat despre pompa.maine am sa iti trimit o serie de caroserie.O seara placuta

                  Comment


                  • cand ai pus placutele, ai pus si clemele alea de fixare? nu de alta dar fara alea cam joaca placutele ...
                    sigpicMy ride

                    Comment


                    • au ajuns 4 buc ngk iridium + maru verde de la sonax ( sanox) ) ... si ne-am si stickerit

                      chiar foarte misto lichidu de parbriz, odorizante auto (gen spray) de la ei aveti? ca le au cu esentele

                      ai avut dreptate cu gapu la bujii, merge altfel la relanti acum

                      ps: uite cum a ajuns toba de la voi ... nici aia nu a ramas netiganita ) {63 mm}

                      multumesc, la cat mai multe comenzi
                      Attached Files
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • salut daciashop

                        lichid frana si antigel , buget 100-150 ron .

                        astept oferta

                        Comment


                        • lichid frana poti incerca Ate, daca au baietii.

                          Comment


                          • Avem Ferodo Premier la 35 ron / L si aproape toate gamele de la Motul respectiv Dot 4, Dot 5.1, RBF 660 racing. Antigel concentrat albastru 10 ron / L.

                            @ Deluxe DaciaShop si Fancurier iti multumesc pentru comenzi Sti tu de ce!
                            Ai vazut tu la Sonax spray parfumat? Ca eu nu stiu sa existe in gama. Exista doar niste spray-uri profesionale pentru indepartat mirosuri persistente neplacute gen Smoke ex.
                            Last edited by Soran; 1 October 2010, 19:01.
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Salut Ledurile astea costa 20 de lei doua bucati?Sau 20 RON e pe bucata?

                              Comment


                              • baietii o suma pentru toate componentele de distributie pentru un logan 1.4 fara AC si pentru revizie-ulei(ce recomandati) , filtru de ulei, filtru de aer.ms
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google