D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ Matheo Ce placute aveai inainte?

    Un nou produs din gama luminilor LED pentru auto a fost aprobat pentru vanzare dupa ceva teste si studiu.

    Odata cu lansarea este disponibil la un pret special: http://www.daciashop.ro/led-tuning/bec-led-ceata
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • salutare
      as vrea si eu un pret pt:
      cap bara dreapta
      rulment,varianta fara abs
      burduf planetara-partea dinspre roata
      pivot
      multumesc anticipat

      Comment


      • erau de van..probabil ATE
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • Bagheta asta de led-uri se poate alimenta cu transformator de 12V la priza ? Vreau sa inlocuiesc niste spoturi la un raft si mi se par utile led-urile mai ales ca fac o lumina foarte ok

          Comment


          • am primit si eu pachetele de insonorizare, prompt si seriosi binenteles
            sigpicMy ride

            Comment


            • @peruzzi - se poate alimenta de la o sursa de 12V cc stabilizata. Ce soclu au spoturile si la ce tensiune vrei sa le alimentezi sa iti fac oferta direct de spoturi LED! Da-mi PM te rog cu detalii!
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • Salut baieti.As vrea daca se poate un pret cat mai mic ptr un prieten amarat ptr o pompa servo logan diesel 1.5 dci.Merci anticipat
                Si inca un lucru.Am luat de la voi un set de discuri ventilate brembo max.Le-am montat pe masina,dar in momentul in care franez mai mult de la o viteza superioara aprox 140 spre 90 km/h,tinand in continuu piciorul pe frana,intra in functiune un zgomot metalic,care nu dispare pana nu ridic piciorul de pe pedala.Precizez ca nu franez brusc ca sa pot spune ca intra abs-ul.Cand am schimbat discurile,am pus si placute ferodo premier.O idee din partea voastra despre acest lucru.Precizez a deja am rulat aprox 10000 km ,marea majoritate pe autostrada spre si dinspre Germania

                Comment


                • Pompa este electrica sau mecanica? Da-mi o serie de caroserie pe PM!

                  Discurile Brembo max au un zgomot specific la franare din cauza striatiilor insa nu l-as clasifica ca zgomot metalic. Ar trebuui sa aud / vad ca sa iti spun ce se intampla asa din descriere nu stiu ce sa zic. Esti sigur ca e din fata? Poate fi si un rulment care se incarca la franare si face zgomot, in cazul asta trebuie inlocuiti. In curbe nu se aude acelasi zgomot daca intrii mai tare?
                  Last edited by Soran; 28 September 2010, 10:01.
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • off : de cate pachete de insonorizant am nevoie pt fetele de usi (toate 4) ?
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • eu iti recomand 2 pachete per usa 3 daca vrei sa faci si interiorul

                      efectul merita toti banutii ...
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • Exista si un bulk pack care are 40 coli. Eu zic ca ala ti-e destul pe 4 usi si fata interioara si cea exterioara.

                        Comment


                        • Soran - prelungire bord ph1 cu compartiment depozitare

                          cod:8200619014 - sper ca e corect; e dintr-un post din 2007

                          SAU
                          6001998129 - spatiu depozitare universal?
                          nu stiu care este corect
                          ajutor...
                          Last edited by adiolimpiu; 28 September 2010, 13:47. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • @adiolimpiu ai PM!

                            Nu uitati de ofertele la capetele de bara Lemforder 100 ron / buc si pachetele promo schimb ulei!
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Ma intereseaza si pe mine prelungirea cu spatiu depozitare.

                              Comment


                              • Cautati codul. Primul nu il gasesc al doilea e 35 ron dar nu stiu daca e ce vreti voi. Cum dau de o masina echipata cu asa ceva iau codul. Pana atunci va las pe voi sa cautati.
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google