KIT XENON , LUPE, BECURI SI ACCESORII EAGLEYE XENONGT kit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KIT XENON , LUPE, BECURI SI ACCESORII EAGLEYE XENONGT kit

    Importator , produsele exista in stoc iar pretul este real, livrare prin Posta Romana sau Fancourier door-to-door!!!!!!!
    tel : 0727464433
    YM: xenongt_ro

    Web-page : www.xenongt.ro

    Kit xenongt hid digital h7,h3,h1,.....h10,h11,h13,h8 - 130.00 ron/kit

    Kit xenongt hid digital h4 bixenon - 180.00 ron/kit

    Kit lupe complet - 390.00 ron/kit

    Kit lupe fara ballast - 290 ron/kit
    Accesorii si Becuri Xenon:

    bec xenon h7,h3,h1,.....h10,h11 - 60 ron/set
    bec xenon h4 bixenon - 90 ron/set
    bec xenon d2s,d2r, - 100 ron/set
    bec d1s ,d1r – 150 ron/set
    bec special lupa H4 sau H7 – 120 ron/set
    ballast digital - 60 ron/bucata
    anulator bec ars - 20 ron / bucata
    soclu bec ( adaptor ) - 20 ron / bucata

    faruri LOGAN PH1 (noi) + kitul de lupe si xenon complet instalat in far - 750.00 ron /set cu transport inclus
    faruri LOGAN PH2 (noi) + kitul de lupe si xenon complet instalat in far - 900.00 ron/set cu transport inclus



    produsele au garantia de 12 luni ballast si 6 luni la bec (produsul defect nu trebuie returnat iar certificatul de garantie poate fi studiat on-line pe www.xenongt.ro sectiunea INFORMATII )


    observatii: Produsul EAGLEYE XENONGT este digital (AC) compatibil cu toate marcile de autoturisme , este stabil si fiabil in exploatare iar rata defectarii este foarte mica <0,2 %, din punct de vedere costructiv este indentic cu unele echipamentele instalate pe autoturisme din fabrica. Pentru unele atoturisme este compatibil 100% chiar daca acestea sunt prevazute cu martor pentru bec ars.
    Attached Files
    Last edited by Cristi_Xp; 1 April 2012, 17:15.
    sigpic

  • #2
    Preturi faine, cum imi trece criza cum te caut!! Bafta la vanzare!!
    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

    Comment


    • #3
      Ce temperaturi de culoare au instalațiile? Sau poți aduce orice model?
      The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

      Comment


      • #4
        Salut! Am momantan numai 6000 dar imi sosesc si 4300 si 3000 golden!
        sigpic

        Comment


        • #5
          Mersi de promptitudine și spor la vânzare.
          Un mare up de la mine. Prețurile sunt mai mult decât de bun simț.
          Am să te rog să îmi dai de știre când primești 4300k. Am o instalație 4300 și mă gândesc să iau un set de becuri de rezervă (în caz de Doamne ferește).
          The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

          Comment


          • #6
            Si pe mine tot de 4300 m-ar interesa 1 h4bixenon si un h 11...
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • #7
              Originally posted by JREwing View Post
              Mersi de promptitudine și spor la vânzare.
              Un mare up de la mine. Prețurile sunt mai mult decât de bun simț.
              Am să te rog să îmi dai de știre când primești 4300k. Am o instalație 4300 și mă gândesc să iau un set de becuri de rezervă (în caz de Doamne ferește).
              am pe stoc 4300 h4 moving

              Originally posted by virago View Post
              Si pe mine tot de 4300 m-ar interesa 1 h4bixenon si un h 11...
              pentru H11 iti recomand 3000, este belea pe ceata si intemperii este un puc mai scump setul de becuri dar isi face datoria
              Last edited by cassilo; 6 January 2011, 23:16. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • #8
                Adică precum cele din poza 3? Eu la alea mă refeream.
                The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                Comment


                • #9
                  Ok man ma las pe mana ta, aleg ce zici ca-i mai bun, sa fac rost de bani si te caut!
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by JREwing View Post
                    Adică precum cele din poza 3? Eu la alea mă refeream.
                    da , si eu pe FIARA CARPATILOR (loganul meu) tot 4300 am , si in curand lansam ultima generatie de ballast se numeste EAGLEYE ca si in poza din avatar
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      ne poti spune minimum de ore care poate tine un bec? avand in vedere ca merg mereu cu farurile aprinse sa vad daca se merita afacerea. daca are vreo importanta, doresc la cele de 4300K

                      Comment


                      • #12
                        Am să îți răspund eu, cu permisiunea ta: teoretic țin cca. 3000 de ore, deci, teoretic, de cel puțin 8 ori mai mult decât becurile performante și scumpe. Asta le face rentabile, chiar dacă circuli și ziua cu ele aprinse. Asta dacă nu crapă vreunul din balasturi, caz în care afacerea poate fi scumpă. Pe de altă parte, AI LUMINĂ, iar dacă le montezi și le reglezi ca lumea, nu orbesc (becurile au o altă geometrie și nu mai bat pe arătură dacă sunt corect montate).
                        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                        Comment


                        • #13
                          UP de la mine super multumit de instalatia H11 firma serioasa astept sa se incalzeasca(in buzunar) ca vreau si un chit de lupe
                          Logan PH2 - 1.6,16v
                          Logan PH1 - 1.6 MPi

                          Comment


                          • #14
                            Eu am o instalatie de bi-xenon de 5300k (35w). becurile sunt universale, sau conteaza si ele? Am vazut in poze ca ai ceva precum modelul meu, si m-ar interesa un set de becuri xenon h4.
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by cristi3775 View Post
                              Eu am o instalatie de bi-xenon de 5300k (35w). becurile sunt universale, sau conteaza si ele? Am vazut in poze ca ai ceva precum modelul meu, si m-ar interesa un set de becuri xenon h4.
                              Salut! Sa inteleg ca ai H4 Moving (multi ii spun BIXENON ) , daca ai instalatia de de face HI/LO ( faza lunga / faza scurta ) poti folosi orice bec H4 Moving ( BIXENON -este acel soclu de bec ce are pe el 2 becuri cu xenon , bixenon pot fi si H7 , H13 etc ) pot fi unele modificari dar mici la mufa cablului bobinei din bec ce face faza lunga / faza scurta daca vrei mai multe explicatii iti stau la dispozitie pe YM
                              Last edited by cassilo; 8 January 2011, 14:06.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google