[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Piese caroserie

    Salut!Ma intereseaza preturi la urmatoarele :

    -Aripa dreapta fata logan berlina
    -Aripa stanga fata logan berlina
    -Far dreapta (ph1)
    -Bara fata mcv.
    Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

    Comment


    • salut

      capota de ph 2 albastru mineral aveti?

      Comment


      • buna ziua imi cer scuze pentru intarziere raspunsurilor, le voi da in ordinea cererilor intaritura bara fata nu am , oglinzi de mcv, si prestige nu am conducte incalzire spate am la 100 toate 4 , far dreapta , radiator ac, si alternator nu am conducte ac am la 400 lei ambele, ax volan am la 140 lei fara pic de joc, Aripa dreapta fata logan berlina,aripa stanga fata logan berlina,far dreapta (ph1)bara fata mcv, sau capota la culoare nu am .
        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

        Comment


        • As fi interesat de ceva piese de interior logan faza 1....
          -aparatori noroi fata + spate stanga + dreapta
          -interior portbagaj complet
          -bancheta spate cu tetiere
          -ornament stalp fata dreapta langa parbriz,
          -incuietoare capota
          -incuietoare portbagaj (cea care se afla pe masina)
          -bandouri usi spate stanga + dreapta
          -2 centuri fata complete cu sistem de prindere si partea in care intra centura

          -Un pret pt fiecare si daca sunt pe stoc as dori sa achizitionez la pachet cam tot + ceva maruntisuri.

          Multumesc
          Last edited by SorinTelehoi; 31 October 2011, 20:59.
          LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

          Comment


          • M-ar interesa 4 jante din tabla pentru logan in stare buna. Daca aveti astept sa-mi spuneti un pret.

            Comment


            • 4 jenti de tabla nu am , Sorin ai pm cu lista ta.
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • salut. ai spus ca raspunzi in ordine dar vad k ai raspuns decat la o singura intrebare de la mine.fete de usi ph 2 si stalpi ai?ms

                Comment


                • interior ph2(fete usi,stalpi,fara bord)ai?
                  oglinzi prestige? m-am incurcat intradevar ai dreptate, nu am interior ph2(fete usi,stalpi,fara bord) si nici oglinzi de prestige. merci si imi cer scuze pentru neintelegerea din partea mea
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • salut.ms pt raspuns.daca vei avea,vreau sa cumpar.ms

                    Comment


                    • Salut fustita de logan ph2 (fata)ai?si plasticu de la proiectorul din stanga!ms

                      Comment


                      • Salut fustita de logan ph2 (fata) si plasticu de la proiectorul din stanga nu am
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • Salut, gasesc si eu la tine o usa spate dreapta in stare buna (preferabil pe albastru marine), macara ?
                          Multumesc anticipat.
                          Guns don't kill people, people kill people.

                          Comment


                          • apate ai pm.
                            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                            Comment


                            • Calculator airbag ai? si ce serie are pe el
                              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                              Comment


                              • salut,vreau daca ai niste preturi la :usa dreapta fata berlina,aripa dreapta fata,prag dreapta din fata pana in spate,plafon,parbriz

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google