[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aripa stanga fata si far stanga fata? Eventual si aparatoarea de noroi de plastic de sub aripa.

    Pentru aripa, prefer gri-ul ala argintiu

    Comment


    • cristian.ene nu am nimic din ce ai cerut imi pare rau.
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • gasesc asa ceva si pretul daca se poate
        Attached Files
        Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
        Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
        Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

        Comment


        • am tunelu la 100 lei
          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

          Comment


          • vreau si eu conductele pentru locurile din spate, tel 0745 067 094 George
            sigpic

            Broker de asigurari DESTINE

            Comment


            • si eu vreau conductele ptr. locurile din spate

              Comment


              • conducta servo cu tot cu senzor pentru clio symbol 2003 1.4 16v? pe razvanamza@gmail.com. mersi anticipat.

                Comment


                • aveti cumva ansamblu remorcare logan berlina (carligul cu tot cu instalatia electrica) si ce pret,multumesc?

                  Comment


                  • ai cumva tambur roata dreapta spate pentru Logan Laureate Fabr.2006 1.6MPi 8V? pret?
                    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                    Comment


                    • poti pune o poza cu tunelul te rog frumos
                      Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                      Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                      Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                      Comment


                      • 2 jante de tabla se gasesc la tine? Si la ce pret
                        Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                        Comment


                        • conducta servo cu tot cu senzor pentru clio symbol 2003 1.4 16v nu am , ansamblu remorcare logan berlina (carligul cu tot cu instalatia electrica) nu am, tambur roata dreapta spate pentru Logan Laureate Fabr.2006 1.6MPi 8V am la 100 lei, poze nu prea am timp sa fac dar sunt si la topicul acela de recomandari sau nerecomandari( exact nu stiu cum se numeste acum ), 2 jante de tabla nu am
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • 2 arcuri pentru spate stock ai ?

                            Comment


                            • pompa de frana VAN sau Pick Up cu ABS este ? neaparat cu ABS

                              Comment


                              • O planetara de 1.6 16v MCV ...daca ai si un pret,si neaparat o poza ,ptr, ca difera de la o masina la alta...sau daca esti sigura ca este de 16v Mcv atunci nu mai trebe si poza,,la fel vreau si un tambur de MCV 1.6 16v.
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google