[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pompa de frana VAN sau Pick Up cu ABS nu este, O planetara de 1.6 16v MCV nu am nici planetara.
    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

    Comment


    • canistra de carbon daca ai cumva pentru 1,4 din 2004 si la ce pret, dar as vrea noua nu folosita.

      Comment


      • canistra de carbon daca ai cumva pentru 1,4 din 2004 noua nu am dar poate iti gasesc cv cu km putini, dami un apel pe 0727194736 si vbm
        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

        Comment


        • un pret,te rog, pt 4 pistoane de 1.6mpi si-un arbore cotit de 1.6mpi, sau, de pereferat, de 1.5dci. pistoanele sa fie din acelasi motor sau macar aceeasi clasa de greutate. mersi.
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Ceasuri Logan,de ce model ai si la ce pret ?Eventual daca poti sa pui si niste poze.Multumesc.
            Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

            Comment


            • Doua dif-uri de logan cu tot cu tweeter ca cele din poza ai?
              Attached Files

              Comment


              • o coaja de bord ? adica bordul fara nimic pe el, butoane, ceasuri sau alte minunatii. doar bordul... ? cat este ?
                I My Honda !

                Comment


                • actuatoare pentru usile spate logan din 2005 ai? la ce pret? astept un pm.
                  Ambition

                  http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                  Comment


                  • cat ajunge un motor fara anexe .... 1.5 dci euro 3 ..... fara tubina , alternator , electromotor , ac , furtune si altele ... doar motorul chel .... ms mult

                    Comment


                    • logan ph2 varianta cheala ( versiunea LOGAN ) ai ? ma intereseaza capacul de la bricheta sau ce-o fi ala ..
                      Last edited by Tudor; 13 November 2011, 23:45.
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • Ceasuri Logan,am de ph1 la 100 lei, de ph2 dar fara computer bord 110 lei, 2 difuzoare cu tuitere nu am, plansa bord ph1 am la 140 lei motorase inchidere centralizata spate am la 50 lei ( ambele) ptr ph2 capacu de la bricheta nu am
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • conducte pentru caldura in spate ai primit?
                          sigpic

                          Broker de asigurari DESTINE

                          Comment


                          • Dezmembrari logan id: dezmembrari.logan87, tel 0727194736

                            Dezmembrez exact Loganul din imagini, am dat decat bara fata.
                            Motor de 1.5dci, an 2006, se vinde elemente din interior, motor, electrice, jenti. Livrare in 24 ore din Focsani. Pentru raspunsuri cat mai prompte folositi Telefon 0727 194 736 cu mentiunea ca aveti nr. dupa forum, multumesc.
                            Attached Files
                            Last edited by ana87; 14 November 2011, 15:48. Reason: se intelegea ca am dat si motorul
                            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                            Comment


                            • salut.

                              adaptorul din imagine?
                              conducte incalzire spate? vad ca loganul albastru are...
                              Attached Files
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • loganu din imagine nu are conducte incalzire, si adaptorul din imagine nul am
                                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google