[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Canistra de vapori aveti ?

    Comment


    • Far stanga logan ph1 aveti? Multumesc

      Comment


      • far stanga este la 140 lei, canistra de vapori nu am.
        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

        Comment


        • stop dreapta spate cu semnalizare galbena aveti si la ce bani?
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • Sunt interesat de garnitura de cauciuc (in stare buna) de la partea superioara a filtrului de aer (cum desfaci capacul din cleme si suruburi, exista pe interiorul capacului "tip fagure" o garnitura pozitionata intre cele 2 elemente componente ale carcasei filtrului de aer - are forma in plan identica cu carcasa superioara a filtrului de aer), ptr. logan 1.4 benzina.
            Mentionez ca NU este vorbab de garnitura circulara de la baza filtrului de aer, cea care vine la corpul clapeta...multa lume face confuzia asta, asta fiind ptr. care am insistat in specificari suplimentare

            Astept PM in cazul in care o ai. Mersi.

            Comment


            • Instalatie AC pentru 1.6 MPI aveti ???? La ce pret ???
              ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

              Comment


              • grup conic van sau logan pickup? sau eventual toata cutia, daca este pe tije (nu cablu)?

                Comment


                • salut gasesc un AC complet pt un 1.4
                  Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                  Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                  Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                  Comment


                  • Claxon stanga Logan 1.6 16v 2008?
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • stop dreapta spate cu semnalizare galbena ESTE LA 100 lei, Kojak te astept la fata locului daca mai cauti sa vedem, instalatie de aer conditionat nu am decat de diesel euro 4, si euro 3 pret 2700 lei, fara montaj, Claxon stanga Logan 1.6 16v 2008 nu am. ...............Toate piesele sunt verificate si se ofera garantie la montaj ( o montati unde este un service care stie ce face si piesa trebuie sa merga conform standardelor, in caz contrar , o sckimb sau va dau bani, toate astea pe cheltuiala mea de transport. ) daca nu raspund aici , rog sa fiu contactata direct pe telefon 0727--194--736 sau messneger : dezmembrari.logan87
                      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                      Comment


                      • capota spate logan ph2?

                        Comment


                        • am vanduto-
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • oglinda retrovizoare mai exact acea din parbriz aveti ?? si la ce pret?
                            sigpic

                            Comment


                            • oglinda retrovizoare mai exact acea din parbriz este la 70 lei
                              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                              Comment


                              • Tunel frana de mana pt.un Preference le-ai?Fara buton de reglaj oglinda si fara butob geamuri electrice spata.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google