[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aripa fata partea stanga PH1 gri perla gasesc la dvs? daca nu culoarea asta atunci una de oricare alta culoare la ce pret ? multumesc

    Comment


    • aripa fata partea stanga PH1 gri perla nu am garnituri contactor usa as avea nevoie de 4 buc 30. usa spate stanga logan nu am galben, nu iau taxi,turbina euro 3 numai am, Spatiu depozitare ph1 nu am
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • bun .. da un pret pe o aripa fata stanga orice culoare conditia sa nu fie bulita deloc tabla.... ms

        Comment


        • usa dreapta spate! pm cu un pret ! de preferat albastru metalizat.

          Comment


          • aripa stanga fata am vandut-o cu 140 lei, usa dreapta spate este la 400 goala., usa perfecta dar nu la culoare
            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

            Comment


            • Salut, nu prea am inteles din raspunsul tau daca ai contactori usa ???,dar am facut rost din alta parte.
              Multumesc pentru raspuns

              Comment


              • Arcuri portbagaj aveti ?
                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                Comment


                • Originally posted by hriberiu View Post
                  salut. Cat e un far stanga ph2? multumesc
                  inca astept raspunsul ...
                  sigpic42.453.149

                  Comment


                  • Capota de motor ph1 aveti vreo culoare si la ce bani?
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • FAR STANGA FAZA 2 ESTE LA 170 LEI, CAPOTA FATA NU AM , ARCURI PORBAGAJ SUNT LA 70 AMANDOUA, PENTRU INTREBARI PROMPTE VA ROG DATI ADD PE DEZMEMBRARI.LOGAN87 SAU PE FACEBOOK : https://www.facebook.com/dezmembrari.auto87 MULTUMESC
                      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                      Comment


                      • M-ar interesa bratele de la stergatoare logan ph1 . Ale mele nu stiu ce au...orice fel de stergatoare as pune...parca imi rascheteaza parbrizul. Foarte enervant. Cam cat costa amandoua bratele de la stergatoare (nu stergatoarele) ?

                        Comment


                        • amandoua bratele le am la 80 lei amandoua
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • Lampa torpedou + contactorul aferent?

                            Comment


                            • Grila pt ph2 ca in poza ai?
                              Attached Files

                              Comment


                              • Ok multumim!
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google