[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stop dreapta spate nu am,cochiliile alea sunt la 80 lei amandoua +10 lei transportu, 150 lei este pentru prelungire bord faza 2.

    furtunele de la intercooler sunt la 300 lei, jante numai am deloc.
    Last edited by ana87; 3 September 2012, 09:04. Reason: Automerged Doublepost
    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

    Comment


    • sonda lambda ,cea de dupa catalizator?
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • sonda lambda ,cea de dupa catalizator nu este
        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

        Comment


        • Salut!
          Pot gasi la tine o conducta aer iesire turbo, Dacia Logan 1.5, dci Euro 3 si la ce pret?
          Merci

          Comment


          • conducta aer iesire turbo, Dacia Logan 1.5, dci Euro 3 numai am, conducte de la turbo am pentru euro 4 ptr cine e interesat
            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

            Comment


            • salut

              Absorbant acustic capota motor si perete de foc este?Si as dori si un pret.Multumesc frumos

              Comment


              • salut, ma intereseaza un pret pentru 3 jante de tabla pentru logan. multumesc

                Comment


                • Absorbant acustic capota motor si perete de foc sunt amandoua la 200 lei, jante de tabla numai am deloc.
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • Maneta stergator de parbriz cu comanda CB aveti? Daca da, la ce pret si modalitatea de livrare... Multumesc!
                    Adrian

                    Comment


                    • Maneta stergator de parbriz cu comanda CB aveti? Daca da, la ce pret si modalitatea de livrare... Multumesc! este la 120 lei, cu transport inclus ptr ca o ivrez eu personal pe duminica dupa masa sau luni dimineata, am drum prin buzau
                      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                      Comment


                      • salut fuzeta logan benzina 1.6 dreapta completa ai ?
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • buna

                          Originally posted by sli_waz View Post
                          salut fuzeta logan benzina 1.6 dreapta completa ai ?


                          fuzeta cu abs sau fara abs?
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • Buna, spune-mi si mie un pret pt : oglinda partea drepta de ph2 cu cap vopsit, 1 far partea stanga ph2 si un stop partea stanga tot de faza 2
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • Un set de faruri varianta ph1, gasesc.?...la ce pret ?
                              passion 1.5 DCi

                              Comment


                              • Buna o cutie de viteze de logan 1.4 an 2007 euro 4 ai la ce pret si cat este curieratu?ai drum si prin Brasov cumva.multumesc
                                Last edited by bv86dmi; 8 September 2012, 09:36. Reason: lipsa informatii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google