[Vand] Volt-termometre, Interfete satelit volan pt. Alpine/Sony/Pioneer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VÂND :
    1.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LED ROŞU, CU 2 SENZORI DE TEMPERATURĂ, CU COMUTARE AUTOMATĂ (temp.ext/temp.int/tensiune) ŞI AVERTIZARE DE POLEI = 100 lei ;
    2.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LED ROŞU, CU 1 SENZOR DE TEMPERATURA, cu comutare manuala a informatiei afisate (temperatura/tensiune) = 80 lei ;
    3.Volt-termometru cu display LCD albastru, cu 2 senzori de temperatura ŞI AVERTIZARE DE POLEI (temp.ext. afisata intermitent pentru intervalul +0.1 - +1.9 'C) = 100 lei (fara masca frontala) ;
    4.Interfata satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / JVC / KENWOOD = 100 lei ;
    5.Interfata satelit audio pentru SONY / PIONEER = 120 lei ;
    6.Stop frana pulsator, neincasetat = 40 lei.
    Comenzile se onoreaza in 3-5 zile.
    Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

    Comment


    • mască inscriptionata "TERMO" cat e
      am drum pe 3 noiembrie prin ploiesti poate ne intilnim

      Comment


      • salut zimi te rog daca modelul asta are comenzi pe volan:
        Sony XAV601BT
        Attached Files
        Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
        Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
        Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

        Comment


        • Salut.Mai ai interfata satelit volan pentru sony?

          Comment


          • TOATE COMENZILE AU TRANSPORT PRIN POSTA GRATUIT PINA LA 31 DECEMBRIE 2013 !

            ==================================================

            VÂND :
            1.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LED ROŞU, CU 2 SENZORI DE TEMPERATURĂ, CU COMUTARE AUTOMATĂ (temp.ext/temp.int/tensiune) ŞI AVERTIZARE DE POLEI = 120 lei
            2.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LED ROŞU, cu 1 senzor de temperatura, cu comutare manuala a informatiei afisate (temperatura/tensiune) = 100 lei !
            3.Volt-termometru cu display LCD albastru, cu 2 senzori de temperatura ŞI AVERTIZARE DE POLEI (temp.ext. afisata intermitent pentru intervalul +0.1 - +1.9 'C) = 100 lei (doar la comanda) ;
            4.Interfata satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / JVC / KENWOOD = 100 lei/modul ;
            5.Interfata satelit audio pentru SONY / PIONEER = 120 lei/modul ;
            6.Stop frana pulsator, neincasetat = 45 lei.
            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

            Comment


            • Duminica este ultima zi in care mai primesc comenzi, in acest an, ca sa le pot trimite pana la 30 decembrie.
              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

              Comment


              • Neata. As vrea si eu sa imperechez comenzile unui sandero 2012 cu un cd player pioneer. Cd playerul nu l-am cumparat inca, insa l-am vazut in auchan la 300 si ceva de lei. Ce e de facut? Comenzile de pe masina au si buton pt raspuns la telefon. Ai adaptorul necesar? Imi poti da un apel sau mesaj la 0740143635 sa vorbim? Multumesc anticipat.

                Comment


                • Salut ! Daca playerul Pioneer este "compatibil cu comenzi pe volan" atunci va functiona fara probleme cu satelitul de pe Sandero, prin intermediul interfetei de la mine.
                  Acel buton pentru raspuns la telefon are doua functii :
                  - in mod "normal" este alocat functiei "Mute" ;
                  - pentru playerele cu bluetooth, in cazul unui apel telefonic, acest buton preia/inchide conversatia ; dar asta numai daca exista apel, altfel functioneaza ca mai sus, adica "Mute".
                  =========
                  Doar astazi mai primesc comenzi pentru anul acesta.
                  Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                  Comment


                  • Eu merg la auchan sa iau playerul, da cum stiu daca e sau nu compatibil?

                    Imi poti lasa un numar de telefon pe care sa te sun? As vrea sa comand azi, doar sa stiu daca sunt compatibile.
                    Last edited by L3on_rgby; 22 December 2013, 17:01. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Tuturor clientilor, potentialilor clienti, membrilor forumului, administratorilor forumului, familiilor acestora, le urez

                      Crăciun fericit !

                      Un An Nou 2014 plin de realizări !
                      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                      Comment


                      • Azi am montat interfata cumparata de la Fratello. Sunt multumit in totalitate. Desi am avut probleme din cauza mea, m-a ajutat cu sfaturi si s-a oferit sa-mi inapoieze banii daca nu rezolv problemele. Tot respectul si multumirile. Un an nou mai bun va doresc!

                        Comment


                        • Salut! Am o interfata satelit pentru player JVC, intrebarea este daca este compatibila cu playerul Alpine.
                          Multumesc!
                          sigpic

                          Comment


                          • Salut ! Fiecare interfata merge STRICT pe modelul de player pentru care este construita. Fiecare producator de playere are propriile coduri/modalitati de comanda ...
                            ================================================== ======

                            LA MULŢI ANI 2014 !

                            ================================================== ======

                            VÂND :
                            1.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LED ROŞU, CU 2 SENZORI DE TEMPERATURĂ, CU COMUTARE AUTOMATĂ (temp.ext/temp.int/tensiune) ŞI AVERTIZARE DE POLEI = 120 lei
                            2.VOLT-TERMOMETRU CU DISPLAY LED ROŞU, cu 1 senzor de temperatura, cu comutare manuala a informatiei afisate (temperatura/tensiune) = 100 lei !
                            3.Volt-termometru cu display LCD albastru, cu 2 senzori de temperatura ŞI AVERTIZARE DE POLEI (temp.ext. afisata intermitent pentru intervalul +0.1 - +1.9 'C) = 100 lei (doar la comanda) ;
                            4.Interfata satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / JVC / KENWOOD = 100 lei/modul ;
                            5.Interfata satelit audio pentru SONY / PIONEER = 120 lei/modul ;
                            6.Stop frana pulsator, neincasetat = 45 lei.
                            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                            Comment


                            • La multi ani! M-ar interesa 2 termometre care sa afiseze deodata temperatura interioara,exterioara si incarcarea, daca se poate si cu avertizare de polei , unul cu iluminare albastra si unulk cu rosie. Cand le ati putea trimite?

                              Comment


                              • Mi-ar interesa si pe mine un termometru care se monteaza in bord in zona ceasurilor si doresc sa te intreb daca imi poti decupa tu profesionist zona unde ar trebui sa vina display-ul.
                                M-ar interesa ceva de genul acesta.
                                Last edited by juann; 12 January 2014, 01:28.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google