Jante KINETIK CONCEPT-calitate-pret Decent-design Modern

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • toranagasama!!! mai multe poze cu jantele GEMINI! MULTUMESC! le-am vazut pe cele de pe pagina ta! arata super! sa le stapanesti sanatos! daca ai probleme cu ele sa ne transmiti! ;0

    Comment


    • La cererea fanilor mai pun cateva poze si aici. Sper sa nu se supere colegii de super_jante.
      Attached Files
      Super Oferte Accesorii Logan

      Comment


      • Foarte reusite pozele.Jantele sunt superbe.
        Sa te bucuri de ele.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Originally posted by ToranagaSama View Post
          La cererea fanilor mai pun cateva poze si aici. Sper sa nu se supere colegii de super_jante.

          Foarte tari pozele....multumim pt. ele...nici vorba de suparare!!!

          Un weekend placut la toata lumea!


          Multumim tuturor pt. comenzi si sa le stapaniti sanatosi(fara gropi multe!)....am vrut sa oferim un produs de calitate superioara chinezismelor si turcismelor la un pret mai mult decat corect!Vom vedea in viitor daca am reusit........

          De asemenea va rugam sa ne transmiteti orice nemultumire legata de produse si serviciile oferite de noi!prin asta ne vom putea perfectiona.

          Urmatoarele modele pe care le vom comanda le veti alege in principal voi!

          Drumuri bune!

          Comment


          • foarte frumoase sunt le am vazut si eu pe ambele live...merita banii se vad ca nu sunt ieftine si copii proaste sau ceva gen...felicitari 9super_jante
            http://www.loganclub.ro/forum/polish...-t43640p4.html

            Comment


            • Noutati de la voi! Catre super_jante! Pt noi, utilizatorii de dacia logan

              Jantele gemini mai sunt? Daca da sa spuna useri cum se comporta ! Rugam informatii eu si colegul marius _br
              Last edited by bogdy 84; 1 June 2012, 22:22. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Buna seara la toata lumea.

                Pe stoc mai sunt doar 4 seturi de Gemini si 3 de Varan.

                Pana acum 83 de utilizatori spunem noi multumiti(Dacia Logan,Sandero,Opel Corsa,Astra,Vw Golf 3,Toyota Yaris,Renault Megane,Scenic,Clio,Laguna 1,Honda Prelude,Nissan Note!

                In curand noi modele cu livrare in octombrie!

                Daca mai este cineva interesat de jantele ramase pe stoc va rugam sa ne comunicati sa le rezervam!

                Va dorim o seara placuta si va uram drumuri bune cu Kinetik Concept!

                Comment


                • Frumoase jante la un pret foarte bun !
                  Succese la vanzari !
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • salut am vazut pe site ca aveti doar tipuri de jante pe 15. mai aduceti si alte modele ?
                    From Miami 2 Ibiza
                    Voucher
                    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                    Comment


                    • Salutare! M-ar interesa ce masa are o janta.

                      Comment


                      • Pt. Logan:

                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • D-Fens daca pt mine ai pus linkurile, sa stii ca nu vad masa lor acolo, ci doar cat sustine fiecare janta.

                          Comment


                          • 7 kg vad ca scrie
                            sigpic
                            !

                            Comment


                            • bogdan.i-Deasupra indicelui de incarcare scrie si masa.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • asa e ! scrie ceva cu 7, la mine la mcv... 170 km /ora ! cu martori! si cei place!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google