Module Buton Impuls Pentru Geamuri Electrice

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreau sa va multumesc celor care ati avut incredere in produsul meu si celor care l-ati achizitionat. Sper ca totul merge bine si va asigur ca va merge si peste 5 ani la fel.
    Imi pare rau pentru cei care mai vor sa achizitioneze module dar nu-l mai pot produce.
    Cauzele sunt dupa cum stiti pretul ridicat la componente si asteptarile clientilor de a-l achizitiona la un pret mic.

    Consider ca subiectul poate fi inchis.Va doresc mult succes in continuare.
    Last edited by 77sky; 5 April 2011, 10:54.

    Comment


    • Voiam si eu unul dar se pare ca am gasit subiectul prea tarziu

      Comment


      • Salut adisss, chiar nu mai poti face nici un modul? La cat ar ajunge acum, avand in vedere ca ai zis de costuri mai ridicate?

        Comment


        • Rugaminte

          Originally posted by adisss View Post
          Vreau sa va multumesc celor care ati avut incredere in produsul meu si celor care l-ati achizitionat. Sper ca totul merge bine si va asigur ca va merge si peste 5 ani la fel.
          Imi pare rau pentru cei care mai vor sa achizitioneze module dar nu-l mai pot produce.
          Cauzele sunt dupa cum stiti pretul ridicat la componente si asteptarile clientilor de a-l achizitiona la un pret mic.

          Consider ca subiectul poate fi inchis.
          Va doresc mult succes in continuare.


          Salutare. Am citit un pic forumul si am o idee.
          Daca pretul tau de productie este prea ridicat ai putea sa ne dai schema si ce mai e necesar sa il facem noi?(asta daca se poate si vrei binenteles)
          Sau cel putin cei ce se pricep cit de cit(am vazut ca sunt o gramada pe aici)
          Multumesc anticipat si bafta in tot ceea ce faci
          sigpicPasionat de MCV si natura

          Comment


          • Aici : http://www.loganclub.ro/forum/buton_...ina-t9603.html ai tot ce-ti trebuie.
            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

            Comment


            • http://www.*********.ro/-t165218.html[/URL]

              Comment


              • Eu am facut asa si functioneaza foarte bine. Am mai dat comanda de alte butoane cu impuls dar din pacate cel care le face rost trebuie sa plece in Franta dupa ele. Imediat ce mai strange comenzi de piese va pleca. Poate va pot fi de folos!
                Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google