Module Buton Impuls Pentru Geamuri Electrice

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Salut adiss!Am urmarit thread-ul tau si pot doar sa-ti spun ca te felicit pentru ce ai facut.M-ar interesa si pe mine 2 module.Iti trimit datele mele pe PM.Mult succes!

    Comment


    • #92
      Buna ziua, adiss. Vreau sa te intreb , in momentul in care se apasa pe buton ( modul ), de exemplu pentru coborarea geamului si vreau sa il opresc la jumatatea cursei va trebui sa mai apas odata pe modul, pe oricare din cele directii ( coborare / urcare ) ? Sau daca este data comanda coborare si vreau sa il opresc trebuie sa apas invers pe urcare ca sa faca oprirea ? Multumesc.

      Comment


      • #93
        Salut Alin,
        butonul functioneaza dupa cum ai descris tu in prima fraza.
        daca ai dat comanda de urcare poti sa opresti butonul prin apasarea lui in orice directie. pentru comanda de coborare este la fel.

        Comment


        • #94
          Multumesc.

          Comment


          • #95
            Azi am ridicat si cel de al doilea pachet si s-au si montat pe 2 masini. super marfa. baietii iti multumesc pentru treaba facuta. recomand cu incredere!

            Comment


            • #96
              Salutare!

              Felicitari adisss pentru modul, am o singura intrebare si daca se poate as dori si eu 2 buc.
              In momentul in care inchizi masina din telecomanda, daca geamul este deschis, se va inchid automat? sau este dedicat doar pentru functionare stricta prin intermediul butonului de actionare?

              Merci!

              Comment


              • #97
                Nu se inchid automat la incuierea masinii, pentru asta ai nevoie de o unitate dedicata.
                Multumim adisss, modulele merg super.
                GL-22-TOF

                Comment


                • #98
                  Vreau si eu doua module.Ai PM cu adresa.Multumesc.

                  Comment


                  • #99
                    O sa vreau si eu 2 bucati,iti voi trimite pm cand va fi cazul.Pana atunci,niste nelamuriri: am inteles ca se poate regla curentul care intra in motoras,dar "din fabrica" cum sunt ele reglate? Exista riscuri,daca reglez la una din extreme? adica ori sa nu mearga,ori sa "taie" in carne? Cat este de mare plaja de reglaje? Voi fi nevoit sa reglez de ex. in functie de temperatura exterioara...vara/iarna?
                    Alta: a mai montat cineva la Sandero? este ordinea legaturilor aceasi ca la Logan? presupun ca da,dar nu strica sa intreb...
                    Multumesc pt. raspuns si spor la vanzare!
                    Last edited by sanderizer; 29 August 2009, 17:02.

                    Comment


                    • care e pretul si timpul de livrare?
                      sigpic #

                      Comment


                      • Salut.
                        Pret 60lei/buc.
                        Numai bine.
                        Un Logan----YNG-----
                        Numai bine.

                        Comment


                        • Pentru ca a trecut o saptamana si nu am primit nici un raspuns vin cu o intrebare: pe cand livrarea? Nu e nici o graba, dar as vrea sa stiu.

                          Comment


                          • Originally posted by AG 23 YNG View Post
                            Salut.
                            Pret 60lei/buc.
                            Numai bine.
                            ok de pret dar cu livrarea ma intereseaza mai mult ca vreau sa le pun pe masina repede.
                            sigpic #

                            Comment


                            • Salut.Stai un pic.Nu eu am acele module ci adisss .
                              Stiu ca el nu are net(doar la servici)si nu poate intra decit luni.
                              Am vorbit eu cu el mai demult.
                              Numai bine.Asteapta pina luni sa vorbesti cu adisss.
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment


                              • mersi si daca nu e prea mult poti sa-mi dai pe pm nr lui de tel?
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google