Module Buton Impuls Pentru Geamuri Electrice

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    parca suntem la coada la carne pe timpu lu ceasca ce numar de ordine am

    asteptam cu nerabdare

    adi poate ne dai dimensiunile modulului ca poate mai are cineva ceva idei de carcasa....
    ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
    YO2MKL
    sigpic

    Comment


    • #32
      va multumesc.
      da ar fi ok sa dea cineva o idee de carcasa.
      problema mea mare acuma e, si sunt pe cale de a o rezolva este producerea unui conector care sa nu dea voie utilizatorului sa inverseze modul de introlducere a contactelor. exact asa cum e acum pe Logan. o sa observati ca nu aveti posibilitatea de a intoarce conectorii. e greu pentru ca ma tot rog de fel de fel de strungari sa imi faca o matrita. apoi trebuie testata daca merge ideea. apoi revizuita. si tot asa.
      dimensiunile modulului sunt 34mm x 70mm x 18.5mm
      dar stati linistiti ca deja placile sunt echipate, deci electronica e gata deja. cam 50 buc. ramane doar turnarea in matrita. in curand va pun poze cu ce am realizat ca sa vedeti ca nu am uitat chiar daca nu am mai scris nimic aici.
      va doresc o zi buna.

      Comment


      • #33
        Si eu doresc o pereche daca se poate. Merci

        Comment


        • #34
          In cazul in care merg toate bune si frumoase in faza de testare sunt interesat si eu de un set(2 buc) numai bine
          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
          sigpic

          Comment


          • #35
            pana la urma vor fi de tip plug & play..si pretul lor final este de ..?
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #36
              Salutare! As dori si eu 2 module .

              Comment


              • #37
                ...care mai este stadiul lor ??? a primit cineva vreun modul sa ne spuna si noua ?

                Comment


                • #38
                  Care e stadiul?

                  Ce se mai intampla cu modulele? In ce stadiu esti cu ele? Sper ca nu ai pierdut "lista cu cumparatorii....pt ca sunt si eu pe acolo........

                  Comment


                  • #39
                    Gata baieti, am pus cateva poze ca sa vedeti si voi cum arata modulul cu impuls pentru actionare geam auto. Intr-una dintre poze este prezentat si reglajul puterii motorului din potentiometru.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #40
                      care este pretul final?? si nu incurca cu nimic ca e asa de lung?
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • #41
                        deci, pretul e de 60 RON pentru membrii forumlui logan club.
                        are o lungime de 90 mm si nu o sa incurce.
                        daca doresti sa le montezi pe spate atunci imi specifici asta cand dai comanda, si pun fire. atunci nu o sa ai nici un fel de probleme.
                        hai sa va explic cateva caracteristici:
                        - reglajul puterii de actionare a motorului se face din potentiometru (nu ridica probleme existenta paravantului sau oprirea geamului cu mana)
                        - oprirea geamului in momentul cursei se face apasand butonul, indiferent de sens
                        - forma modulul permite montarea numai in pozitia corecta atat la buton cat si la conector de pe fire
                        - are supraprotectie pentru a nu permite descarcarea bateriei (se autodecupleaza dupa expirarea unui timp setat)

                        Comment


                        • #42
                          deci...se baga pur si simplu in butonul original??
                          mai zine o data te rog pe larg ce functii ofera butonasul tau magic.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • #43
                            si te rog pune niste poze sa-l vedem
                            Dacia Logan Prestige, 1.6 16V, gri comet...

                            Comment


                            • #44
                              poze ai ..pe pagina anterioara...
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • #45
                                da, asa este, imi cer scuze, n-am fost pe faza. Totusi fiind asa mare cred ca l-ai facut pe releuri, nu?
                                Dacia Logan Prestige, 1.6 16V, gri comet...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google