Module Buton Impuls Pentru Geamuri Electrice

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Da adisss, vi la sibiu ca eu sunt unul din cumparatori 2 buc as vrea

    Comment


    • #62
      Originally posted by cristivsb View Post
      Da adisss, vi la sibiu ca eu sunt unul din cumparatori 2 buc as vrea
      stiu, esti trecut pe lista mea. avand in vedere ca am o singura matrita, incer sa onorez toate comenzile cat de repede pot. din pacate la Sibiu nu pot sa onorez prezenta. cu siguranta data viitoare voi veni, si pana atunci mai pun in lucru ceva matrite ca sa ma prezint cu multe module.

      va multumesc pentru incredere si intelegere.
      am sa fiu fara internet pana luni. oricum doritorii sa lase comezile pe PM si le promit ca vor primi produsul.
      in rest, va doresc numai bine si un weekend placut.

      Comment


      • #63
        Ti-am lasat P.M. dar nu am primit nici un raspuns.

        Comment


        • #64
          Salut.Nu are internet decit la servici,asa ca asteapta pina luni pt. raspuns.
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • #65
            cand le monteaza cineva...sa revina cu pareri...
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #66
              Originally posted by leony69_ro View Post
              Ti-am lasat P.M. dar nu am primit nici un raspuns.

              va salut.

              imi cer scuze, nu vroiam sa raspund pana nu stiu sigur cand le pot livra. aricum acum ai PM de la mine.

              Comment


              • #67
                fulgerica71

                Sa inteleg ca de acum "va curge" onorarea comenzilor?????????
                Da-mi si mie un raspuns mai exact,pls....

                Comment


                • #68
                  Matritza!

                  Originally posted by adisss View Post
                  va multumesc.
                  da ar fi ok sa dea cineva o idee de carcasa.
                  problema mea mare acuma e, si sunt pe cale de a o rezolva este producerea unui conector care sa nu dea voie utilizatorului sa inverseze modul de introlducere a contactelor. exact asa cum e acum pe Logan. o sa observati ca nu aveti posibilitatea de a intoarce conectorii. e greu pentru ca ma tot rog de fel de fel de strungari sa imi faca o matrita. apoi trebuie testata daca merge ideea. apoi revizuita. si tot asa.
                  dimensiunile modulului sunt 34mm x 70mm x 18.5mm
                  dar stati linistiti ca deja placile sunt echipate, deci electronica e gata deja. cam 50 buc. ramane doar turnarea in matrita. in curand va pun poze cu ce am realizat ca sa vedeti ca nu am uitat chiar daca nu am mai scris nimic aici.
                  va doresc o zi buna.
                  poti sa le torni intr-o rasina sau, ceva de genul batoanelor de lipit! ;)

                  As dori sa achizitione si eu, 2 bucati!
                  Astept un raspuns.
                  Multumesc anticipat!
                  Last edited by ramsui68; 31 July 2009, 13:44. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #69
                    Salut,

                    a montat cineva aceste module? functioneaza ok? parca pentru geamurile de pe spate spune-ai ca mai atasezi niste fire? creste in acest caz pretul a doua module datorita firelor atasate?

                    Multumesc.

                    Comment


                    • #70
                      Salut, am montat eu un modul de la adisss, functioneaza perfect, montajul si reglajul se face foarte usor, am primit chiar si un manual de utilizare, iti usureaza condusul nu mai trebuie sa tii degetul pe buton, adisss e baiat de treaba si va recomand sa va luati si voi acest modul creat de el , isi merita toti banii.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by CatalinB View Post
                        Salut,

                        a montat cineva aceste module? functioneaza ok? parca pentru geamurile de pe spate spune-ai ca mai atasezi niste fire? creste in acest caz pretul a doua module datorita firelor atasate?

                        Multumesc.
                        salut Catalin,
                        da, la geamurile de pe spate vor veni atasate fire pe partea unde vine conectat butonul, pentru a le putea introduce sub consola dintre scaune. nu costa nimic in plus faptul ca le livrez cu fire. pretul ramane acelasi de 60 RON/buc.
                        si eu iti multumesc.
                        o zi buna.
                        adi.

                        Originally posted by adyshor View Post
                        Salut, am montat eu un modul de la adisss, functioneaza perfect, montajul si reglajul se face foarte usor, am primit chiar si un manual de utilizare, iti usureaza condusul nu mai trebuie sa tii degetul pe buton, adisss e baiat de treaba si va recomand sa va luati si voi acest modul creat de el , isi merita toti banii.

                        adyshor,
                        multumesc pentru biluta ALBA pe care mi-ai acordat-o
                        Last edited by adisss; 3 August 2009, 09:27. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #72
                          Da adi functioneaza bine,nu imi vine sa il dau jos de pe masina.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            adyshor,vreau sa te intreb ceva.Poti folosi butonul ca pe unul fara impuls?Adica daca ti apasat urca/coboara pana iei mana de pe el?Sau odata ce ai apasat nu-l mai poti opri numai daca apesi inca odata pe el?
                            Cumpar volan de Duster

                            Comment


                            • #74
                              Da, odata ce ai apasat nu se mai opreste pana nu apesi inca odata pe el.
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Hmmmm, pai de ce sa coboare pana la capat daca ai apasat odata pe el? Eu pe fata am avut norocul si pe stg am avut din fabrica (viind printre primele modele de Logan Laureat) iar pe dr am "imprumutat" de la alta masina care avea tot de fabrica. De functionat functioneaza astfel:
                                apesi odata scurt coboara sau urca geamul singur pana jos/sus, daca tin mana pe buton geamul coboara sau urca pana iau mana de pe buton. Deci daca atasam aceste module nu functioneaza pe acelas principiu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google