Module Buton Impuls Pentru Geamuri Electrice

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Daca tot pleaca pana sus cu un clic scurt, nu ai putea sa-i introduci o intrare suplimentara pentru combinarea cu functia "modul ridicare geamuri", cu comanda de la UCH?

    Comment


    • #17
      mar interesa si pe mn 2 module docamdata . max_170489 te rog sa ma contactezi sau sa imi lasi datele tale de contact .multumesc

      Comment


      • #18
        sunt gata modulele? putem comanda? ca as vrea si eu 2 dupa cum am scris in partea cealalta...

        Comment


        • #19
          si eu vreau 2...

          Comment


          • #20
            lista de comenzi e descisa ?
            daca da vreau si eu 2 cum facem cu plata si livrarea ?
            ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
            YO2MKL
            sigpic

            Comment


            • #21
              hop si eu cu 2 ... le-ai facut, sunt gata ?

              Comment


              • #22
                cind incepem sa le primim?

                Comment


                • #23
                  hai ca doritori sunt...mere treaba ?
                  God is my copilot

                  Comment


                  • #24
                    m-am hotarat. nu-i greu, imi fac si singur :P
                    Dacia Logan Prestige, 1.6 16V, gri comet...

                    Comment


                    • #25
                      merg si pentru ph2? se pot adapta cumva?

                      Comment


                      • #26
                        a primit cineva modulele? a fost trimis vreunu? sunt chiar curios intrucat vad ca nimeni n-a postat nici o parere pe acest thread... daca nu a vandut nici un modul nu inteleg de ce a mai deschis acest thread?
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Avand in vedere ca autorul postului nu a mai raspuns desi a intrat de atunci pe forum, cred ca are ceva probleme tehnice sau a renuntat, cum de altfel s-a intamplat si cu ceilalti care au incercat (inclusiv eu). Nu e asa simplu sa faci un produs care sa mearga si sa fie si fiabil in timp bine la un pret mic. In cel mai bun caz va trebui sa ajustezi periodic rezistenta reglabila ca sa mearga modulul deoarece apar variatii de temperatura in masina, mai intra praf la chedere, etc.
                          http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                          Comment


                          • #28
                            1.nu s-a deschis degeaba.
                            se lucreaza la ele, si credeti-ma ca se vor vinde. stiu ca dureaza de mult timp, dar ma lovesc de problema ambalajului si cutiei in care va fi pus circuitul electric. am nevoie de niste matrite in care sa pot realiza acea cutie. deocamdata am doar cablajele, insa nu doresc sa le vand in starea actuala pentru ca veti beneficia de o garantie de 2 ANI. astfel trebuie sa ma asigur ca nu se pot defectadin cauza voastra, nu de alta dar o sa va sara sigurantele de la masina (sa nu credeti ca se strica modulul realizat de mine). aveti putintica rabdare.
                            imi cer mii de scuze ca nu reusesc sa fac mai repede, dar cum am mai spus e un hobby de-al meu si pana la urma vreau sa fac ceva serios, pentru ca va fi produs in cantitati mari.
                            cu speranta ca intelegeti va multumesc si va doresc o zi buna.

                            P.S. celor care s-au incris deja, sa stea linistiti, am o lista cu ordinea inscrierilor, si aceasta va fi ordinea in care vor primi modulele, daca le mai doresc binenteles.


                            2.ciprishor avand in vedere ca am postat in acelasi timp multumesc pentru sustinere. ai dreptate, nu e usor.
                            Last edited by adisss; 26 May 2009, 08:34.

                            Comment


                            • #29
                              vreau si eu

                              Ma poti trece si pe mine pe lista aceea de cumparatori?
                              AS VREA SI EU 2 MODULE,pt inceput,plssssssssssss!

                              Comment


                              • #30
                                cat le dai de cap .... imrpastii si tu pm
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google