[Vand] Fonomin pentru Antifonari Auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut, ti-am dat PM

    Comment


    • Care mai este pretul pe mp? Sunt si eu interesat de 10mp.
      Multumesc!

      Comment


      • 10 lei/mp + transp

        Comment


        • sus cu fonominul
          0751.281.761

          Comment


          • tot 10lei metrul este? pune din cand in cand si pretul, macar o data pe o pagina, sa nu fie nevoit omul sa de-a 2-3-4 pagini in urma doar pentru pret.
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Da, pretul este de 10 lei/mp
              0751.281.761 Cosmin
              ym:demons_hunter

              Comment


              • sus cu pasla de antifonari

                Comment


                • sus cu pasla pentru antifonari
                  0751.281.761

                  Comment


                  • sus cu fonominul

                    Comment


                    • sus cu pasla pentru antifonari

                      Comment


                      • Sa ma iertati daca mai scria in thread despre ce intreb, dar vreau sa ma lamuresc de la cei care au pus pe masina fonomin:

                        La plafon, pui 3 straturi. Acolo face condens iarna si se imbiba cu ceva apa (nu cantitati mari, dar e umed). Intrebarea e daca miroase/mucegaieste ... sau nu-i nici o problema ???

                        A avut cineva curiozitatea/nevoia sa desfaca dupa vro 2 ani plafonul, si ce ati gasit??

                        Mersi mult.
                        Andrei

                        Comment


                        • Originally posted by andreypck View Post
                          Sa ma iertati daca mai scria in thread despre ce intreb, dar vreau sa ma lamuresc de la cei care au pus pe masina fonomin:

                          La plafon, pui 3 straturi. Acolo face condens iarna si se imbiba cu ceva apa (nu cantitati mari, dar e umed). Intrebarea e daca miroase/mucegaieste ... sau nu-i nici o problema ???

                          A avut cineva curiozitatea/nevoia sa desfaca dupa vro 2 ani plafonul, si ce ati gasit??

                          Mersi mult.
                          Andrei
                          salutare, nu este nicio problema legat de mirosuri sau umezeala. eu am de 2 ani jumatate si este ok .

                          Comment


                          • Salut. Mai ai pasla?! Mi-ar trebui..nu stiu cati mp2, pentru a pune pe podea de la pedale pana la locurile din spate, in zona capacului din interior de la rezervor si pe oale si polita de la luneta. Cam cati mp2 zici ca ar fi necesari. ? fara usi, plafon, stalpi
                            Ce grosime are pasla? ca sa nu am probleme cu mocheta de pe podea ca face cute, sau ca nu o pot fixa, si la polita de la geam
                            My turbo lag, give your MPI, a chance

                            Comment


                            • Salut. Cam cati metri patrati am nevoie pentru toate usile si pentru tot portbagajul ? Mersi

                              Comment


                              • anuntul nu mai este valabil
                                Last edited by crististreulea; 10 July 2015, 21:38.
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google