Elemente tuning logan ph1 de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Elemente tuning logan ph1 de origine

    superoferta elemente tuning exterior logan ph1, colectia 1 si 2
    repere de origine, noi, cu livrare din stoc

    grila fata 180 ron
    spoiler central fata 130 ron
    eleron portbagaj 160 ron compatibil ph1 colectia 1 toate versiunile, colectia 2 ambiance si preferance
    eleron luneta 140 ron
    kit sport 700 ron contine:difuzor spate, praguri, ornamente proiectoare


    preturile includ tva (se emite factura)

    transportul prin curier rapid nu este inclus

    0720 700 592

  • #2
    up si spor la vanzare.
    dar neaparat si poze cu elementele de caroserie, o sa polua cu asemenea intrebari
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #3
      Originally posted by crististreulea View Post
      up si spor la vanzare.
      dar neaparat si poze cu elementele de caroserie, o sa polua cu asemenea intrebari
      sunt in magazie sigilate. cantitate generoasa. NUMAI PENTRU PH1 berlina. pentru poze, intrati pe site la dacia si vedeti acolo.


      pentru consumabile, NUMAI DE ORIGINE, mai este deschis un thread.
      ofer factura.
      pentru cantitati mari, discutam.
      Last edited by chroma; 19 February 2010, 16:52.

      Comment


      • #4
        Pune niste poze sa vedem si noi cum arata acele elemente pe mine m-ar interesa o grila fata.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • #5
          cum arata colectia 2 pt Ph 1 ?

          eu am grila fata pt Ph1 si arata cam asa

          Ps: nu am apucat sa o montez, astept sa vina caldura
          Attached Files
          Dacia GoLan KissFm 1.6

          Comment


          • #6
            Originally posted by B-53-SDP View Post
            Pune niste poze sa vedem si noi cum arata acele elemente pe mine m-ar interesa o grila fata.
            vezi pe dacia.ro sau la GBi mai sus.

            Originally posted by GBi View Post
            cum arata colectia 2 pt Ph 1 ?

            eu am grila fata pt Ph1 si arata cam asa

            Ps: nu am apucat sa o montez, astept sa vina caldura
            colectia 1 si 2 ph1 se refera la echiparile autovehiculelor ph1. adica:
            -colectia 1 ph1 sunt logan su semnal galben si portbagaj fara eleron incorporat
            -colectia 2 ph1 sunt logan cu semnal alb si eleron incorporat doar pe laureate si ambition (prestige).

            kiturile sunt comune cu exceptia eleroanelor de portbagaj (se potrivesc pe toate versiunile colectie 1 si ambiance si preferance colectie 2)
            cred ca sunteti lamuriti.
            Last edited by chroma; 19 February 2010, 17:24. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #7
              totusi pune niste poze, pe ,,dacia" nu apare oferta. posibilul cumparator te contacteaza pe forumul de la ,,logan club" , nu pe dacia.ro, asta daca doresti sa vinzi produsele

              Comment


              • #8
                da tu nu sti cum arata kitul de la dacia , de tot vrei atatea poze...
                o sa ma abonez si eu la o grila fata...dar mai in viitor , am vazut ca ai magazia "plina"

                Comment


                • #9
                  poze
                  mai putin cele cu kitul complet. il aveti pe bucati in cele atasate
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    uite poza cu elementele de vin pe fata si lateral, iar pe spate mai sunt 3 ( eleron luneta si capota spate + difuzorul bara spate)
                    Attached Files
                    Dacia GoLan KissFm 1.6

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by GBi View Post
                      uite poza cu elementele de vin pe fata si lateral, iar pe spate mai sunt 3 ( eleron luneta si capota spate + difuzorul bara spate)
                      mersi gbi. hai ca sunt calde, la pret super.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by chroma View Post
                        vezi pe dacia.ro sau la GBi mai sus.

                        colectia 1 si 2 ph1 se refera la echiparile autovehiculelor ph1. adica:
                        -colectia 1 ph1 sunt logan su semnal galben si portbagaj fara eleron incorporat
                        -colectia 2 ph1 sunt logan cu semnal alb si eleron incorporat doar pe laureate si ambition (prestige).
                        ...colectia 2...si KissFM
                        As fi interesat de kitul sport...dar inca ma mai gandesc.
                        Un up si de la mine.

                        Comment


                        • #13
                          As dori un difuzor bara spate original!! Ai asa ceva separat? Un pret? Sincer interesat....Merci.
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by virago View Post
                            As dori un difuzor bara spate original!! Ai asa ceva separat? Un pret? Sincer interesat....Merci.
                            ma uit maine si-ti spun. retin ca mai aveam 1buc. separat insa nu sunt 100% sigur si nu-mi place sa promit ceva ce nu pot onora. daca am esti primul pe lista.

                            gasiti pe celalalt thread al meu oferta cu consumabile. preturi super zic eu. Stoc de asemenea generos.

                            Originally posted by CataFOF View Post
                            da tu nu sti cum arata kitul de la dacia , de tot vrei atatea poze...
                            o sa ma abonez si eu la o grila fata...dar mai in viitor , am vazut ca ai magazia "plina"
                            vezi ce inseamna viitor....la banii astia s-ar putea sa le dau in 2 sapt (cel putin eu asa vreau)

                            Originally posted by viorelu View Post
                            ...colectia 2...si KissFM
                            As fi interesat de kitul sport...dar inca ma mai gandesc.
                            Un up si de la mine.
                            dac la restul am peste 10, kit sport am decat 4 sau 5. vezi cat te gandesti
                            Last edited by chroma; 19 February 2010, 20:29. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #15
                              Sper ca gasesti!! Merci de raspuns
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google