Elemente tuning logan ph1 de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    toate elementele de tuning pe care le comercializam sunt DE ORIGINE, se gasesc in cataloagele de accesorii Dacia. Nu comercializam repere de la alti producatori (Zender, Elia, Pilot etc), de aceea avem rugamintea, in cazul in care solicitati repere de la alti producatori sa va adresati lui Soran sau lui Dsign (Daciashop). Multumim

    Originally posted by torres View Post
    V cromal de la bara mcv ai?
    si un pret.ms
    ai oferta de pret
    Last edited by chroma; 25 March 2010, 13:04. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #92
      protectii aripi pt logan ph1 aveti?
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • #93
        Originally posted by bidepa View Post
        protectii aripi pt logan ph1 aveti?
        avem, dar nu este rentabil ca pret, avand in vedere ca platiti si transportul si taxa de ramburs (ajunge la pret apropiat de cel de la dealer-ul din orasul vostru).

        Am rugamintea sa nu imi mai solicitati repere aftermarket sau sh.
        Comercializam NUMAI REPERE DE ORIGINE, factura si garantie producator, livrare rapida din stoc permanent (peste 250 de repere uzuale). Pretul oferit include tva, nu include taxe livrare (livrarea este gratuita pentru comenzi mai mari de 1000 ron).

        Comment


        • #94
          zi-mi si mie un ultim pret pentru un eleron portbagaj de origine.

          Comment


          • #95
            Originally posted by Alin0007 View Post
            zi-mi si mie un ultim pret pentru un eleron portbagaj de origine.
            160 ron la care se adauga taxele livrare.
            putem face o reducere daca se achizitioneaza kitul tuning complet (difuzor spate, praguri, coltare bara fata) si orice alt reper sau repere.

            Comment


            • #96
              Cat ma duce cu tot cutaxe si cum se monteaza? Se dau gauri sau se lipeste?

              Comment


              • #97
                Originally posted by Alin0007 View Post
                Cat ma duce cu tot cutaxe si cum se monteaza? Se dau gauri sau se lipeste?
                210 maxim. din cate stiu are 2 piulite la capete si banda adeziva. deci se gaureste si se lipeste cu banda furnizata pentru izolatie si pentru a elimina zgomotele si contactul direct dintre eleron si portbagaj. In partea inferioara are canale de evacuare a condensului.

                Comment


                • #98
                  Ok. Mersi, ma mai gandesc. La cat costa transportul, mai bine vin la craiova dupa el. Vorbim luni.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Alin0007 View Post
                    Ok. Mersi, ma mai gandesc. La cat costa transportul, mai bine vin la craiova dupa el. Vorbim luni.
                    te astept si la Craiova, poate iti mai iei si altceva.... vorbim

                    Comment


                    • Pun si eu pentru transport .. cine se duce la Craiova ... Vreau si eu un eleron pentru luneta ...
                      :popa:

                      Comment


                      • Originally posted by bagheera View Post
                        Pun si eu pentru transport .. cine se duce la Craiova ... Vreau si eu un eleron pentru luneta ...
                        eleron luneta 140 ron. vorbeste cu alin0007


                        inca mai avem in stoc elem tuning ph1 la superpreturi
                        Last edited by chroma; 27 March 2010, 11:47.

                        Comment


                        • @alin007 da-mi un mesaj la numarul de tel 0766277487 in legatura cu transportul ...
                          :popa:

                          Comment


                          • Originally posted by bagheera View Post
                            Pun si eu pentru transport .. cine se duce la Craiova ... Vreau si eu un eleron pentru luneta ...
                            m-a sunat cineva din Bucuresti care vrea un insonorizant capota motor. poate vorbiti intre voi si dati pe jumate transportul, si eleronul tau si insonorizantul lui sunt usoare.

                            Comment


                            • coltarele din kitul dacia la ce pret este? asta daca le dai separat.ms.
                              sigpicLogan-Club-Ploiesti

                              Comment


                              • Originally posted by bidepa View Post
                                coltarele din kitul dacia la ce pret este? asta daca le dai separat.ms.
                                nu am separat. Doar daca luati un kit si va impartiti intre voi care ce va trebuie din el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google