Elemente tuning logan ph1 de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by virago View Post
    M-ar interesa si pe mine un eleron luneta!! La ce pret ar fi?
    140 ron scrie mai sus poate ne vedem la intalnire sa vorbim si luam amandoi, daca o mai fi si altcineva cu atat mai bine, scade pretul la transport.
    :popa:

    Comment


    • o mascuta fata pt berlina?la ce pret
      sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

      Comment


      • eleronul de portbagaj este cel soft din kit-ul dacia?
        o poza cu el daca se poate si cu cel de luneta!
        ms!

        Comment


        • Originally posted by drmusic_19 View Post
          eleronul de portbagaj este cel soft din kit-ul dacia?
          o poza cu el daca se poate si cu cel de luneta!
          ms!
          da, este cel soft, pretabilt pentru toate versiunile PH1 colectia 1 si ambiance, preferance, abs plus colectia 2.

          poze cu elementele sunt pe prima pagina.

          Originally posted by verginio View Post
          o mascuta fata pt berlina?la ce pret
          grila centrala 180 ron
          Last edited by chroma; 25 April 2010, 11:30. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Originally posted by bagheera View Post
            140 ron scrie mai sus poate ne vedem la intalnire sa vorbim si luam amandoi, daca o mai fi si altcineva cu atat mai bine, scade pretul la transport.
            Nu ma pot baga la combinatii!!Tu esti din Bucuresti si eu din fundul lumii!!
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • din varful lumii

              Comment


              • @virago corect din varful lumii acum am vazut localitatea unde locuiesti cu locuinta
                :popa:

                Comment


                • Da asa-i, scuze exprimarea!!
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • Originally posted by verginio View Post
                    o mascuta fata pt berlina?la ce pret
                    are kit montaj si instructiuni. kitul contine 4 autoforante metal si 4 autoforante plastic. In principiu se taie grila veche, se dau 8 gauri si se monteaza. bara trebuie data jos, in instructiuni ai si toate sculele de care ai nevoie: torxuri, fixa, bormasina etc.

                    Comment


                    • Eee !!! Pana la urma cred ca ma ''risc'' eu si dau o fuga pana la Craiova ... Daca sunt multe comenzi iau si remorca ;)
                      :popa:

                      Comment


                      • astept cu interes, am destule pentru toti.

                        Comment


                        • Sa inteleg ca dai numai kiit-uri ? Sau poti vinde si pe bucati, anumite componente din kit ? (de ex. 2 kit-uri, 3 eleroane luneta, s.a.m.d.)
                          :popa:

                          Comment


                          • un kit contine : difuzor bara spate, coltare bara fata, praguri stanga dreapta. Din asta nu pot da bucati.

                            separat am: eleron luneta, eleron portbagaj, grila faruri, ornament inferior bara spate.
                            difuzoare bara fata inca nu aduc, mai astept sa se stranga 5-6 comenzi, momentan am 2.

                            Comment


                            • Salut, care mai este pretul pentru un kit sport (difuzor spate, praguri, ornamente proiectoare) + elementul central dintre coltare proiectoare?
                              As mai vrea sa stiu daca le trimiti prin curier sau prin posta si cat ma costa transportul pana la Bucuresti?
                              sigpic

                              Comment


                              • kit sport 500 ron
                                ornament inferior bara fata 130.
                                Livrare doar prin Cargus, plata ramburs.
                                Costul de expeditie il poti afla pe site cargus. greutate aproximativ 10 kg. Noi suntem in Craiova.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google