Elemente tuning logan ph1 de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ti-am trimis datele mele ptr un difuzor
    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

    Comment


    • Multumesc mult maestre!! Mi-ai pus si bilet la factura (azi maine iesim la intalnire), merci si de "surpriza", cum l-am primit cum l-am si montat aseara! Incepuse ploaie ca vroiam sa pun poza sa se vada ca vinzi numai produse originale!!! A iesit exact cum trebuia!
      Merci inca odata, cum strang ceva banuti cum mai comand de la tine!!!
      Deja mi-a si cerut cineva numarul tau de telefon.
      Spor la vanzari , meriti din plin.
      P.S.: sper ca nu se supara nimeni pt reclama, de f. mult caut difuzorul asta si datorita lui @chroma am intrat in posesia lui. Scuze daca am deranjat pe cineva.
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Salut, care ar fi pretul pt bara fata(fara grila sport). decat coltarele si centrul.

        Comment


        • @ynp_46 coltare separat nu am, ornament inferior bara fata 130 ron. poti sa iei un kit la 500, dai difuzorul cu 160, dai pragurile cu 250 si iti raman coltarele la 90. si ornamentul 130 si iesi la 220 (superpret).

          Comment


          • Salut, pot gasi un eleron de luneta?
            sigpic

            Comment


            • kit SUV pentru mcv ph1, gri,(difuzor bara spate, praguri, ornament central bara fata, coltare bara fata) 1000 (fost 1246) ron/buc
              superoferta elemente tuning exterior logan ph1, colectia 1 si 2

              grila fata 180 ron
              spoiler central fata 130 ron
              eleron portbagaj 160 ron compatibil ph1 colectia 1 toate versiunile, colectia 2 ambiance si preferance
              eleron luneta 140 ron
              kit sport 500 (fost 700) ron contine:difuzor spate, praguri, ornamente proiectoare (coltare bara fata)


              repere de origine, noi, cu livrare din stoc, preturile includ tva, factura si garantie.

              Comment


              • Eleron luneta !

                Originally posted by B 96 NLD View Post
                Salut, pot gasi un eleron de luneta?
                Ne ''combinam'' amandoi ? Ca si eu vreau unul, am incercat sa mai vorbesc si cu altcineva dar ...
                :popa:

                Comment


                • salutare maestre,cat costa kitul+transport logan PH1 berlina si ce include,scuze ca te pun sa repeti,dar am ametit la cate cifre sunt pe aici,toata stima din partea mea si spor la vanzare,da-mi un PM ca uit sa mai trec pe aici
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • Primit coletul..........., montat..........., super multumit...........

                    Cat despre marfa...., ce pot spune este ca eu pana acum am avut unul after-market iar acesta, de la ''chroma'', este la ani lumina din toate punctele de vedere.....

                    Inca o data......, super baiat si f. serios.....
                    LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

                    Comment


                    • pai "combinati-va" si luati toti odata sa impartiti transportul. daca iese o comanda peste 1000 ron transportul este gratuit.

                      Comment


                      • Eu ma combin la un eleron pentru luneta (Ph 1, daca conteaza) .... se mai baga altcineva ?
                        :popa:

                        Comment


                        • M-ar interesa si pe mine un eleron luneta!! La ce pret ar fi?
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • kit SUV pentru mcv ph1, gri,(difuzor bara spate, praguri, ornament central bara fata, coltare bara fata) 1000 (fost 1246) ron/buc
                            superoferta elemente tuning exterior logan ph1, colectia 1 si 2

                            grila fata 180 ron
                            spoiler central fata 130 ron
                            eleron portbagaj 160 ron compatibil ph1 colectia 1 toate versiunile, colectia 2 ambiance si preferance
                            eleron luneta 140 ron
                            kit sport 500 (fost 700) ron contine:difuzor spate, praguri, ornamente proiectoare (coltare bara fata)


                            repere de origine, noi, cu livrare din stoc, preturile includ tva, factura si garantie.

                            Comment


                            • azi am primit difuzorul, e ok, mersi.
                              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                              Comment


                              • @ shenny spor la montaj! si altadata cu placere.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google