Produc/reproduc Si Imbrac Elemente/piese Auto In Materiale Compozite

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    @ Manolescu M - Salut in primul rand nu stiu exact cum arata prelungirile, ca sa fiu inteles nu fac numai pt logan si nici nu am facut pentru modelul asta dar orice ar fii se face , piesele originale sunt facute tot de oameni , m-ar ajuta foarte mult o poza cand imi suneti cam ce va intereseaza , eu caut pe net modelul dar nu pot sa stiu daca este exact ce va doriti . Daca ai piesa originala iti fac copie dupa ea si respecta formele si dimensiune 100%

    Salut! Difuzorul bara spate ma intereseaza si pe mine. In legatura cu partea din fata, intra, te rog, pe site-ul DACIA la tuning si este partea care se aplica peste bara fata de MCV.(tot coltare +partea care le uneste dar difera de cele pentru berlina). Multumesc! Da-mi te rog un nr. de tel. pe PM pentru mai multe detalii. Multumesc inca o data!
    Zambeste! Maine poate fi mai rau...

    Comment


    • #32
      Are cineva difuzorul spate bara , mai vrea cineva copie din fibra de sticla ?

      Comment


      • #33
        salut , kitul asta de la dacia il poti face?? la ce pret? multumesc. daniel
        Attached Files

        Comment


        • #34
          salut . da pot sa le fac , mai vroia cineva carcase din astea de proiectoare (a scris mai sus) . 25 de lei bucata , am nevoie de piesa originala .

          Comment


          • #35
            Rugaminte

            Haideti fratilor! Spuneati ca faceti acest forum pentru a ne ajuta reciproc! Cei care aveti deja chituri de tuning si sunteti din Constanta, VA ROG frumos luati legatura cu colegul de mai sus. Ne poate ajuta si pe cei care nu avem asa ceva la preturi destul de bune. Multumesc!
            Zambeste! Maine poate fi mai rau...

            Comment


            • #36
              ok ms , astept poate se ofera cineva cu kitul original,multumesc . daniel

              Comment


              • #37
                Ai promis ca pui niste poze cu pise mai vechi, realizate de tine (o capota, ...).
                Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Cat ar costa o consola centrala din fibra de carbon?
                  Attached Files
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • #39
                    Inca nu ai gasit dupa ce sa faci copii nici la difuzor, nici la coltarele de Logan? Spuneam ca trec prin Constanta saptamana asta dar nu pot. Poate saptamana viitoare ne vedem. Salut.
                    Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                    Comment


                    • #40
                      Lasa-mi pe privat un numar de telefon. Duminica te asteptam la intalnire, eventual cu ceva lucrat de tine pentru un feedback.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        sau facut rost de coltarele si piesa de mijloc din kit-ul dacia oroginal? si eu as fii interesat
                        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                        Comment


                        • #42

                          Ultima Activitate: 19th October 2010 10:54
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • #43
                            si eu vreau coltarele si piesa de legatura

                            Comment


                            • #44
                              Lasati omul in pace, ca lucreaza. Si cand termina... revine cu pozele promise.
                              Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google