[VAND] Faruri Logan Lupa Bixenon D2s

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mdaniel76 View Post
    dupa o scurta minivacanta, am revenit acasa, cu gandul la lupe.
    dupa o noapte intreaga de taiat bulgaria in doua cu lupele morimoto, am fost superincantat, sunt senzationale, am condus ca si pe timp de zi.
    O investitie foarte foarte buna !!
    Subscriu. Si eu am am venit de la Varna (Bulgaria) dupa o mini-vacanta de 1 Mai, si pot spune ca farurile sunt incredibile. Daniel, esti genial. Sper sa te vad cu firma ta de tunning cat de curand, pentru ca tot ce faci faci la calitate, nu la tiganeala. Am facut masini de 50k euro de rusine la lumini....

    Comment


    • @mihai: Cred ca visezi...

      @daniel: Pt un Citronel C5 faci? Ma cam bate gandul. Da-mi un pm. Ms frumos.

      Comment


      • Cezar, vac ca ai C5. Te provoc. 20-50 m de un zid, intuneric bezna. Daniel are zona lui de testare, undeva pe metalurgiei. Daca am lumini mai bune ca tine, dai o bere. Si invers.

        Plus placerea de a ne cunoaste.

        PS - Beau ursus la 0,33....

        Comment


        • N-am faruri cu lupa in C5, dar am in Mercedes.
          Totusi, ce vrei sa masuram? Intensitatea? Sau cat de sus putem bune farurile.

          Accept invitatia, vin si cu bere. Ma intereseaza sa vad cum sunt lupele astea, ca de alea g3 am tot vazut. Da-mi un pm cu datele de contact.

          Si gata cu off-topicul, ca-i stricam topicul omului.

          Comment


          • Vedem noi ce masuram, important e sa ne intalnim si sa bem o bere. Si de ce sa-i stricam topicul ? Il invitam si pe el, poate vine si morpheus, si o sa ne simtim suuuper bine.

            Vezi si tu farurile, si iese de o intalnire. Atat.
            Bere fara alcool, logic....

            Comment


            • pai cand aveti timp alocat pt asemenea activitate? maine seara pe la 10?
              ideea nu este de cat de puternic bat, trebuie sa fie imprastiata lumina larg si uniform. vedem faza scurta, faza lunga, ce plusuri si minusuri sunt si ce imbunatatiri se pot aduce.
              cine doreste sa facem o intalnire de noapte cu mai multe tipuri de lupe sa zica aici. poate probam mai multe odata.

              Comment


              • Maine seara e super ok. Poate un 9.30. Luni la 8 tb sa fiu la munca..... Haideti sa ne strangem. Daniel, tu esti seful. Ai nr meu de telefon, daca se face intalnirea eu vin.

                Comment


                • @cezar: din cate stiu, c5-ul nu are si faruri cu lupe si xenon? ca ma gandesc ca daca deja exista ceva de genul asta facut de uzina, e mai simplu sa montezi ceva ce este facut de uzina. daca ne vedem stabilim mai multe. in principiu se poate orice

                  Comment


                  • Salutare

                    Originally posted by mdaniel76 View Post
                    dupa o scurta minivacanta, am revenit acasa, cu gandul la lupe.
                    dupa o noapte intreaga de taiat bulgaria in doua cu lupele morimoto, am fost superincantat, sunt senzationale, am condus ca si pe timp de zi.
                    O investitie foarte foarte buna !!
                    Salve man , Abia astept sa tai si eu noaptea cu lupele

                    Comment


                    • salut daniel.dami si mie un pm cu care ar fi preturile si cum variaza.am un logan din 2005.ph1.sami spui care ar fi pretul cu farurile mele sau cu faruri noi.multumesc!!!

                      Comment


                      • @mrn.ionut: salut, ai pm

                        @buricy: salut! imediat intra in productie si ale tale, cu de toate Sanatate multa, salutari la cluj!
                        Last edited by mdaniel76; 6 May 2012, 12:30. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by mdaniel76 View Post
                          @mrn.ionut: salut, ai pm

                          @buricy: salut! imediat intra in productie si ale tale, cu de toate Sanatate multa, salutari la cluj!
                          merci mult sporr la munca

                          Comment


                          • Originally posted by budaipmihai View Post
                            Vedem noi ce masuram, important e sa ne intalnim si sa bem o bere. Si de ce sa-i stricam topicul ? Il invitam si pe el, poate vine si morpheus, si o sa ne simtim suuuper bine.

                            Vezi si tu farurile, si iese de o intalnire. Atat.
                            Bere fara alcool, logic....

                            Daca e sa se tina o intalnire de genu ma bag si eu ;)) numa` aia sa fie ora

                            Ps. Am intrat si eu in clubul celor fara "v" .... astazi ma cam secat si am pus sculele la treaba .... daca tot o fac pentru alte masini....
                            numai ca la mine am mai facut o mica chesti in plus am mai intarit si stergatorul putin ca imi cam dansa pe la 130-140 o sa vad peste cateva ore daca mai are chef de dans acum ;)) Scuze de offtopic.

                            @ Daniel - tre` sa facem modificarea aia la farurile tale ;))
                            Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
                            www.upgradefaruri.blogspot.com

                            Comment


                            • Daniele astept sa iei farurile, sa le desfaci si sa vin sa-mi dai oglinzile si ornamentul de la lupa sa le vopsesc si sa am si eu in sfarsit faruri ca lumea !!!
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • @b64mvp: se rezolvaaa, maine le iau

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google