Macar N-a Atins Loganu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Capucino :> View Post
    Nu inteleg ce ai cu mine..de ce suferii atata?
    Te-a tampit caldura? :-? Ca vad ca esti " smardoi " pe forum.
    Originally posted by Capucino :> View Post
    Vai..vezi ca nu mam nascut ieri ;)
    Nici eu nu inteleg, desi citase postul meu. Se refera la faptul ca bombele care se pierd la volan din 3 miscari nu mai sunt observate de politie, si intr-adevar sunt adevarate pericole caci nu au pic de orientare sau indemanare de moment intr-o situatie mai dificila, lor nu li se mai ia carnetul, dar mie care m-a prins cu 174 km/h pe camp in linie dreapta in amiaza mare fara nimeni pe sosea mi l-a luat, eram un pericol pentru tantarii de pe spoilerul fata in campul pustiu.

    In Romania politia se pricepe cel mai bine la vanat soferii care isi lasa masinile pe oprirea/stationarea interzisa din pricina lipsei locurilor de parcare si in special la masurat viteza. Nu conteaza ca stai ore intregi sa mergi ba cu 60 km/h in localitati, ba ca prinzi o coloana care sta dupa un tir sau un camion kilometri intregi si abia dupa ce depasesti, spui sa recuperezi din "handicapul" timpului cu o viteza mai mare pe linie dreapta iar apoi... pac te-au luat.
    Last edited by aleXpeed; 16 May 2012, 02:42.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • #32
      Am vazut la unii/unele cand ies de undeva sau fac o intoarcere ceva ori pur si simplu in linie dreapta stau cu nasul lipit de parbriz sa vada botul masinii dar in fata nu se mai uita si poc.
      "light up the darkness" Bob Marley

      Comment


      • #33
        Revin cu alt link al filmuletului, deoarece primul link din pagina nu mai este valabil.

        Vizionare placuta! )))



        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
        Last edited by florin.fanatik; 3 February 2013, 19:15.
        sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

        Comment


        • #34
          Multumim pt. noul link. Chiar eram curios. Din pacate am vazut situatii asemanatoare si cunosc persoane de genul. Mi-e groaza ca ma pot intalni cu asa ceva in trafic.
          Respect maxim celor care isi dau seama ca volanul nu e pt. ei si nu se pun in asemenea situatii.

          Comment


          • #35
            `Nu-i nicio problema` Decat ca e facuta capota praf. Tare rau! Si in acelasi timp socant. Iti dai seama daca mai erau si oameni pe langa pom sau daca era pe un drum mai aglomerat. Imi aduce aminte de reclama aia de la tv cu tipa care a intrat cu masina in lac si ii zicea la telefon lu barba`su ca e la spalatorie cu masina. .

            Comment


            • #36
              Din pacate sunt multi care dau de permis, doar pentru a avea inca o bucata de plastic in portofel, chiar daca nu au nici o treaba. Cunosc o persoana, tot o doamna mai in varsta care a luat permisul acum ceva ani dintr-o ambitie prosteasca, inaintand una, alta, pentru ca pe bune nu il lua niciodata... fereasca Dumnezeu sa se urce intr-o masina!
              sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

              Comment


              • #37
                Apropo de permis. Am citit un banc azi dimineata pe tema asta. Cica sotul ii da politistului un plic cu 500 euro cand sa se urce in masina cu nevasta-sa care dadea traseul. Si politistul a refuzat ca nu poate sa primeasca mita. La care sotul ii zice, ca nu e vorba de mita, e pentru a acoperi daunele masinii. .

                Comment


                • #38
                  Bun bancul ))
                  sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google