Cum Sa Ne Confectionam Singuri O Interfata Pentru G.P.L

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai bine cumperi una gata facuta si nu ai batai de cap...costa vreo 70-80 de lei cu tot cu cd cu program.
    Intra pe gazmag...

    Comment


    • Cumparatul este ultima optiune.
      Daca nu reusesc probabil asta am sa fac,pina atunci am sa mai incerc poate imi iese.

      Comment


      • Iti trebuie unul d'asta: Adaptor USB PL2303 ii legi firele cum trebuie si aia e. Eu zic sa nu cumperi interfata gata facuta pt ca daca o faci tu singur te costa 15 lei maxim

        Comment


        • Pai pl 2303 am luat si nu merge.Nu se conecteaza.

          Comment


          • Atunci nu stiu ce sa zic...Asteapta pana raspunde cineva care stie bine treaba asta cu interfetele

            Comment


            • Originally posted by rambo2000 View Post
              Pai pl 2303 am luat si nu merge.Nu se conecteaza.
              Trebuie sa instalezi si niste drivere pentru pl 2303

              Comment


              • Pai...banuiesc ca le-am instalat.A reusit cineva sa se conecteze cu pl2303?Am stag 200 plus.

                Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                A facut cineva cablu cu adaptorul de mai sus?
                Last edited by rambo2000; 25 February 2016, 09:53. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Pentru STAG 200 plus ce soft de conectare se foloseste?Pe siteul STAG nu spun nimic despre 200-plus doar despre 200 sau PLUS.
                  Attached Files

                  Comment


                  • A confectionat cineva o interfata bluetooth pentru conectarea la aplicatia Android Stag?

                    Comment


                    • O licenta pentru Landi Renzo Omegas 3.2 se gaseste ? Am interfata pentru conectare dar nu reusesc sa intru in soft...imi cere licenta. Mai exista o alta varianta pentru a ma conecta la instalatie ?

                      Comment


                      • salut ma poate ajuta cineva cu un cod pentru a debloca plus max 2010 9DB6DBDC multumesc
                        Last edited by vio_824; 6 November 2016, 12:15.

                        Comment


                        • y.jpgFor which ecu version want to use?

                          Comment


                          • mersi sper sa mearga

                            stie cineva cu se seteaza senzorul de temperatura ca la mine arata ca am 90 cu motorul rece

                            Last edited by vio_824; 13 November 2016, 13:06. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Salut,
                              Pentru STAG 200-4 se poate confectiona o interfata de conectare? Multumesc

                              Comment


                              • Da.Am facut eu mufa super seal cu 4 pini pentru conectarea la ecu gpl si adaptor usb serial cu cip ftdi de pe olx.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google