Recomandare Instalatie GPL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tot la cei de la vitan ai lasat-o?Cat te costa?

    Comment


    • la pitesti...2400lei

      am luat masina si deja am sesizat o problema. am facut full de gaz la masina si imi arata tot ledul rosu ca si cum as mai avea putin gaz. maine ma duc iar la ei. in rest , masina merge foarte bine.nu se simte vreo diferenta ca merg pe gaz
      Last edited by cll; 22 January 2014, 20:19. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Indicatorul de gaz la toti gepelistii face figuri, isi revine el, si la mine face asa cateodata. Si pe rosu mergi mai bine de 150 de km nu te impacienta ca nu e nimic grav. Poate presiunea de alimentare de la pompa are si ea o influenta in treaba asta....

        Comment


        • instalatie gpl tomasetto

          probabil s-a mai spus. daca sunteti din bucuresti cu ochii inchisi il recomand pe andrei. care are firma undeva in zona fundeni. gasiti detalii pe net ca sa nu se interpreteze ca fac reclama aici.
          eu am pe un logan 1.4 tomasetto stag 200, f multumit. important: andrei ofera posibilitatea achizitionarii instalatiei in rate (cu card avantaj), lucru care m-a convins pe langa calitatea serviciilor lui.

          butelie 40 de l (32-33 litraj efectiv de gaz) - 2300 lei m-a costat instalatia anu trecut in martie.
          Last edited by iulianscutaru; 23 January 2014, 14:17. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • ce presupunea acest sistem de rate?

            Comment


            • Card avantaj de la garanti bank presupun.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • in cate rate ai platit si cat iti venea rata?

                Comment


                • salut baieti!

                  so...anul trecut andrei avea 6 rate maximum cu card avantaj (credit europe bank). instalatia a fost 2200 lei (parca) impartit la 6 = 366.6 ron/luna.

                  daca mai aveti nelamuriri, puteti suna chiar la andrei.

                  zi faina!

                  Comment


                  • multumim mult pentru informatie

                    Comment


                    • Ce cosminele, de cand a renuntat andrei sa mai monteze l.r., incercati sa dati ponturi la altii care inca mai vand de la voi? Din cate mi-a soptit mie o pasarica, au cam cazut vanzarile de l.r., andrei nu e singurul care s-a reorientat, deh sloganul "l.r. nu se strica niciodata!", nu e suficient si nici agresivitatea fata de concurenta sau de cei ce apeleaza la concurenta.
                      Da' ce o mai dai cu ratele, angajati niste mercenari, filtre pe sosea, are altceva decat l.r., un glont si gata, se invata lumea minte si cine nu are si-o va schimba ), visa unul la ceva asemanator, andrei cred ca mai tine minte aluziile nuantate.
                      Din 13.09.2014 cea mai puternica masina cu sistem GPL BRC (571CP) din Ro este Bentley Continental GT. Asteptam replica concurentei...

                      Comment


                      • nu am auzit de acest slogan "l.r. nu se strica niciodata!" dar sa sti ca la mine merge acesta ca nu mi s-a stricat niciodata pana acum.

                        Comment


                        • sa vezi cand incep sa cada injectoarele o sa montezi valtek

                          Comment


                          • VIORE_L
                            eu nu am auzit de nici o problema cu injectoarele si am instalatia de peste un an.

                            Comment


                            • am colegi la care au cazut dar nu dupa un an.oricum sunt mai scumpe la intretinere l.r fata de tomaseto sau altele

                              Comment


                              • Originally posted by VIORE_L View Post
                                sa vezi cand incep sa cada injectoarele o sa montezi valtek
                                Stii tu ceva, dar nu stii bine. Cei care monteaza injectoare Valtek pe LR sunt cei care au injectoare MED (instalatia care vine pe Logan din fabrica). LR montat ulterior a venit pana de curand cu injectoare Lovato, iar acum vine cu AEB. Si Lovato, si AEB le poti schimba cu 400 de lei setul. Valtek-urile sunt undeva la 250-300 lei setul.

                                Originally posted by VIORE_L View Post
                                am colegi la care au cazut dar nu dupa un an.oricum sunt mai scumpe la intretinere l.r fata de tomaseto sau altele
                                E adevarat ca intretinerea e mai scumpa, dar daca 50-80 de lei nu constituie un efort financiar prea mare si nu trebuie sa faci credit la banca pentru banii aia, atunci nu inseamna ca e cu mult mai scumpa.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google