Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare!
    Cei ce si-au cumparat, cat ati dat pe un Logan 1.2 16v Ambiance cu AC prin programul rabla? Dar fara? Si cam cat ati fost nevoiti sa asteptati?

    Comment


    • trebuie sa fii cel putin ciudat sa-ti iei Ambiance cu AC. AC'ul costa 800 EUR pe cand Laureate costa cu 1000 EUR mai mult ca Ambiance ...
      Nu vad motivele rationale si logice pentru care cineva ar opta pentru Ambiance + AC ...
      Am avut eu Ambiance, cam 1 luna jumate am asteptat din ce-mi aduc aminte

      Comment


      • si eu ma gandeam la un ambiance cu ac, dar cand am vazut ca costa aproape cat un laureat , am zis ca nu are nici un rost, clar un laureat este cel mai ok daca vrei logan cu ac, ai in acei bani multe alte dotari
        este posibil sa gasesti o masina exact cum vrei tu pe stoc, si o vei putea ridica imediat ce termini cu actele si cu rabla

        Comment


        • Am făcut și eu același calcul am vrut să cumpăr Ambiante cu ac și diferența era de 350 de euro față de Laureate am optat pentru Laureate. Am găsit un dealer unde am dat vechiul Logan și încă 6300 de euro pe Laureate

          Trimis de pe al meu LG-D620 folosind Tapatalk

          Comment


          • La Logan Prestige au pus și banda neagra autocolanta pe uși. Poate s-a mai discutat, nu am citit cu atenție, îmi cer scuze, am observat ca au pus geamuri electrice cu impuls fata. De asemenea, am observat ca la capota motor, erau sterpelite 2 capacele pe unde se introduce ceara. Nație de romani, no comment.
            Attached Files

            Comment


            • O complectare la ce a spus aris86 nouă Dacie are roți de 16 inch cu capace de plastic care imită foarte bine o geantă cu 5 spițe. Eu chiar am crezut ca sunt din aliaj până nu le-am pipăit

              Trimis de pe al meu LG-D620 folosind Tapatalk

              Comment


              • Are cam aceleași dotări ca cel aniversar
                Cred ca singura diferența este ca poți alege ce motorizare vrei


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by omulsimplu View Post
                  O complectare la ce a spus aris86 nouă Dacie are roți de 16 inch cu capace de plastic care imită foarte bine o geantă cu 5 spițe. Eu chiar am crezut ca sunt din aliaj până nu le-am pipăit
                  Nu-i nicio noutate. Si Sandero Stepway are asa.

                  ps: jantă
                  Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                  Comment


                  • Stoicanu, chiar nu poti alege orice motorizare, decat 1,2 16v si 1,2 75 cp

                    Comment


                    • Are capace dacia cros, care se prind direct cu prezoanele.

                      Comment


                      • Cum adică 1.2 16 v și 1.2 75 cp????poate 1.2 16v 73 cp și 1.5 diesel.nu?

                        Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by NOL View Post
                          Stoicanu, chiar nu poti alege orice motorizare, decat 1,2 16v si 1,2 75 cp
                          Sunt doar 2 motorizari disponibile pe Logan Prestige: 1.2-73 cp si 1.5-75 cp. Dar chestiile astea sunt stiute de ceva timp, chiar s-au prezentat pe forum cu ceva pagini in urma.

                          Comment


                          • Aveti dreptate, din graba am gresit la diesel, 1,5 75cp. Vreau sa-mi fac cadou una de sarbatori, logan 2 prestige diesel 1,5 75cp

                            Comment


                            • Pai ba' NOL...ieseai simtitor mai bine la bani prin Rabla. In decembrie ai sa platesti "pret intreg".


                              Sent from mobile
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Mă întreb dacă merită cei 500 de euro în plus față de Laurete

                                Trimis de pe al meu LG-D620 folosind Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google