Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe scurt, faci ce zic cei de la reprezentanta Dacia. Urmezi pasii indicati de ei, ei sunt cel mai in tema cu ce si cum trebuie facut ... Sunt la zi cu legistlatia si cu tot

    Comment


    • Salut, Azi am primit inca o informatie legat de Rabla si anume: scot un logan SL LOGAN PLUS (doar pentru programul rabla), un fel de Ambiance numai ca are proiectoare de ceata si AC.

      Fata de Laureat 0.9 + culoare, as iesi cu 850 Euro mai ieftin ... doar ca Laureatul e peste Ambiance.

      Comment


      • Daca si vopseau toata masina merita...

        Comment


        • Modelul ambiance are bara si oglinzile in culoare caroseriei.

          Comment


          • Cred ca ady_dragan se referea la compartimentul motor/interior portbagaj.... Cred

            Sent from my SM-G901F using Tapatalk

            Comment


            • Acces are barele(vopsite doar la export), oglinzile și clanțele nevopsite(negre)
              Ambiance are oglinzi negre și clanțe exterioare negre.
              Laureate le are vopsite pe toate.

              Logan Plus = Ambiance cu toate opționalele montate
              Attached Files
              Last edited by t0rquemada; 11 April 2016, 10:48.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Adica logan plus=laureate,astia de la dacia o dau in bara din ce in ce mai tare

                Comment


                • laureate 1.2 este 8800 pe configuratorul dacia, daca scazi rabla ajungi la 7300 euro
                  logan plus cu tot cu rabla ajunge la 6300, cu 0 mie mai jos ca laureate

                  poti pune semnul = intre ele ?

                  dooh...
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • Pai eu ce zic,iti iei laureate la pret de ambiance

                    Comment


                    • Tre sa-i desenezi Sam, omu nu intelege...


                      Sent from mobile
                      Keep walking...

                      Comment


                      • E un raport excelent cantitate/pret. Bravo lor, Ford daca ar fi fabricat Fiesta la Craiova ar fi avut succes mai mare la vanzari decat Ford B-max.

                        Comment


                        • Vezi că Ambiance NU are aceleași elemente de design interior(mânerele de pe ușile față, + elemente cromate (aeratoare + TdB) deși am văzut Laureate transformat în Ambiance de fabrică) ca Laureate în plus nu ai
                          -computer de bord,
                          -senzor de temperatură exterioară,
                          -oglinzile sunt cu reglaj manual și fără degivrare,
                          -centurile nu sunt reglabile pe înălțime,
                          -scaunul șoferului nu are reglaj pe înălțime... etc

                          Ambiance + AC și proiectoare nu înseamnă că Ambiance = Laureate.
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Si cred ca geamurile electrice spate mai lipsesc


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            sigpic

                            Comment


                            • nu înțeleg care e treaba cu "noua varianta" de Logan poți și acum in configurator sa pui AC si proiectoare opțional pe Ambiance, așa că nu e nimic nou.

                              Comment


                              • Alinn28 nu e "noua varianta" ci e Serie Limitata ... in care au preferat sa bage AC si proiectoare din fabrica fara a lasa la voia clientului daca doreste sau nu !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google