Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Faruri simple de Laureate ? doar cu H4 , consola centrala de Laureate cu aeratoare rotunde

    Comment


    • downgrade destul de sanatos

      asta la nivel vizual/de design

      poate o mai fi scos si ceva de pe la mecanica... cum au facut când au scos logan 1 ph2 de au scos bara stabilizatoare )

      culoarea aia brun turmerit nu stiu cum vine pe logan, personal nu-mi prea place, as fi introdus culoarea de pe duster, vert altai

      totusi, pt motorul 0.9tce as putea trai cu aceste compromisuri...diferenta dintre laureat si prestige e data doar de clima automata...puteau sa renunte la echiparea prestige si sa introduca clima automata ca dotare optionala, atatea echipari pt atat de putine diferente
      Last edited by cristi....; 30 May 2016, 18:08.

      Comment


      • Conform acestei poze din reclama aparuta pe Facebook-ul Dacia Romania, se pastreaza farurile dublu optice ce apar acum si pe Sandero si pe MCV.
        Attached Files

        Comment


        • Originally posted by cristi.... View Post
          culoarea aia brun turmerit nu stiu cum vine pe logan
          Am vazut-o pe un Sandero. Mi-a placut cum arata masina cu acea culoare.

          Comment


          • este posibil, pe fiat 500 e una relativ asemanatoare dar da mai mult spre mov, sunt topit dupa ea...

            posibil in realitate sa arate mai bine, in poze nu prea m-a impresionat brun turmeritu de pe dacie

            New Fiat 500 reviewed !1.2 69I started with a walkaround, then I reviewed the interior and finally at 5:10 I took a testdrive.Don't waste your time waiting ...


            daca e la fel cu culoarea asta de pe 500, e minunat inseamna

            Comment


            • Era o culoare mai inchisa.

              Comment


              • Configuratorul e varza. Cred ca se lucreaza la el.

                Modelul Prestige s-a scumpit cu 200 euro.
                Last edited by MihaiiahiM; 30 May 2016, 20:43. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by plasStik3 View Post
                  Conform acestei poze din reclama aparuta pe Facebook-ul Dacia Romania, se pastreaza farurile dublu optice ce apar acum si pe Sandero si pe MCV.
                  Da asa este din reclama oficiala se pare ca se pastreaza la toate modelele faruri dublu optice...insa pe configurator nu apar asa... probabil pana se aranjeaza putin site-ul.. parerea mea.. iar jantele pe 16' din pacate s-au scos...
                  Last edited by danutz89; 30 May 2016, 21:10.

                  Comment


                  • Modificariale farurilor (si nu numai) vor aparea doar pe L2 PH2 - care va fi lansat cel mai probabil in toamna.
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Si se pare ca au toate motoarele disponibile inclusiv 1.5 dci 90 cp echipat cu cv easy-r cu 6 rapoarte.
                      Last edited by danutz89; 30 May 2016, 21:12.

                      Comment


                      • 1.2 nu se poate configura cu Easy-R.

                        Comment


                        • Nu, doar 0.9 tce 5 rapoarte si 1.5 dci 90 cp cu 6 rapoarte..

                          Comment


                          • eu am intrebat la reprezentanta daca se lanseaza faceliftu in toamna la logan si sandero si mi s a spus ca nu, se introduce doar varianta prestige in toata gama si cu asta basta... faceliftu la sfantu asteapta...

                            din pct meu de vedere e cam o prostie sa prefigurezi faceliftu, dupa aia sa scoti elementele dupa care sa vii iar la facelift cu ele...) e absurb, lipsit de logica

                            de ce ar scoate acu farurile duble ca sa le bage din nou la facelift? care ar mai fi noutatea? daca le-au scos, pt facelift ar trebui sa vina cu unele noi, macar cu led pe drl ca sa fie in pas cu restu lumii

                            6 rapoarte la easy r ar fi prins bine si pt tce, nu era un capat de tara daca la 130/h de ex turatia statea in loc de 3250 la 2750rpm, cuplu era suficient si putea sustine viteza fara probleme, consumu era si mai mic, motorul mai relaxat, zgomot o idee mai mic, dar no, unde nu-i cap...nu inteleg de ce la dci e cu 6 trepte, unde turatia era oricum scazuta, si la benzinar e 5 trepte...

                            fiat tipo 1.4 95 de cai, euro 6, are cutie de viteze in 6 trepte de exemplu


                            sau o fi cutia aia mega scurta de pe duster dar robotizata? ca daca e aia scurta, poti sa te impusti, la 130 ai 3 mii de ture la dci in tr6 6))
                            Last edited by cristi....; 30 May 2016, 22:00.

                            Comment


                            • Se auzise e ceva drl led.. dar nu stiu daca oficial...

                              Comment


                              • Originally posted by einstein1984 View Post
                                Peugeot si Hyunday baga reduceri pentru ca nu se vand masinile. Masinile cautate nu au nevoie de reduceri de pret.
                                buna asta )
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google