Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am si eu rugamintea sa ma lamuriti intr-o dilema. Am inteles ca, daca ai un membru al familiei cu Logan, ai o reducere (800 euro parca) la achizitionarea altui Logan. daca te inscrii in "rabla" se adauga si asta sau nu? Am vazut ca unii ziceau ca da, altii ca nu. Cine s-a interesat exact?

    Comment


    • @fanez,
      promotia aia a fost in ianuarie si februarie, apoi sa prelungit si in martie, stiu ce vorbesc ca atunci am luat eu loganul nou, avand altul de 11 ani. reducerea nu se cumuleaza cu rabla

      Comment


      • Sunt preocupați cu rezultatul alegerilor locale, unde au suferit o înfrângere usturătoare.

        Comment


        • Originally posted by Fanez View Post
          Am si eu rugamintea sa ma lamuriti intr-o dilema. Am inteles ca, daca ai un membru al familiei cu Logan, ai o reducere (800 euro parca) la achizitionarea altui Logan. daca te inscrii in "rabla" se adauga si asta sau nu? Am vazut ca unii ziceau ca da, altii ca nu. Cine s-a interesat exact?
          Reducerea de 800 - 1000 euro a fost valabila pana sa inceapa rabla. Acum reducerea este intre 300 - 500 euro si se cumuleaza cu rabla. Bafta!
          sigpic

          Comment


          • Din cate stiu de la dealer luna asta nu exista nici o reducere... insa raman valabile reducerile pe care le-am obtinut cand am facut precomanda.

            Comment


            • Sunt aceleasi reduceri ca si luna trecuta.
              sigpic

              Comment


              • La Meridian ziceau ca nu mai au reduceri ... acum depinde de dealer ce oferte ofera in perioada asta

                Comment


                • 0248500000 e numarul de la Vocea Clientului. Suni si intrebi. Eu am sunat si mi-au spus ce am spus mai sus. Numarul e cu tarif normal : )
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by andu_4all View Post
                    La Meridian ziceau ca nu mai au reduceri ... acum depinde de dealer ce oferte ofera in perioada asta
                    N-am auzit de Meridian sa ofere reduceri de ordinul a cateva sute de euro (3-4-500). Au oferit, gratuit, senzori parcare, covorase, alarma si cam atat.

                    Comment


                    • Originally posted by Fanez View Post
                      Am si eu rugamintea sa ma lamuriti intr-o dilema. Am inteles ca, daca ai un membru al familiei cu Logan, ai o reducere (800 euro parca) la achizitionarea altui Logan. daca te inscrii in "rabla" se adauga si asta sau nu? Am vazut ca unii ziceau ca da, altii ca nu. Cine s-a interesat exact?
                      Nu se cumuleaza rabla cu reducerea de 800.
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • Crs . Sandel tot ce am prins eu ca oferta au fost 200 Euro + covorase ... si asta pt ca am facut precomanda in martie ... cand nu prea erau vanzari .

                        Comment


                        • Noutati. http://www.afm.ro/rabla_autovehicule.php

                          Ce parere aveti cand demareaza oficial?
                          Last edited by Peterpan; 6 June 2016, 17:44. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Originally posted by agp626 View Post
                            @fanez,
                            promotia aia a fost in ianuarie si februarie, apoi sa prelungit si in martie, stiu ce vorbesc ca atunci am luat eu loganul nou, avand altul de 11 ani. reducerea nu se cumuleaza cu rabla
                            Originally posted by MihaiiahiM View Post
                            Reducerea de 800 - 1000 euro a fost valabila pana sa inceapa rabla. Acum reducerea este intre 300 - 500 euro si se cumuleaza cu rabla. Bafta!
                            Originally posted by micutzu666 View Post
                            Nu se cumuleaza rabla cu reducerea de 800.
                            Multumesc pentru lamuriri.
                            Originally posted by MihaiiahiM View Post
                            0248500000 e numarul de la Vocea Clientului. Suni si intrebi. Eu am sunat si mi-au spus ce am spus mai sus. Numarul e cu tarif normal : )
                            Depinde de dealer. Cand am luat eu masina aveam prima revizie gratuita, iar V.C. nu stia nimic de treaba asta.

                            Comment


                            • Intradevar,poate MihaiMihai are dreptate..Eu am primit raspunsul " ca nu se cumuleaza rabla cu reducerea" in iarna,februarie..ianuarie.
                              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                              Comment


                              • Se pare ca s-a anuntat perioada de contestatii...care se intinde pana pe 13 iunie. Deci, optimist vorbind...o sa putem ridica prin data de 21-25 masiniile de la dealer.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google