Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by aris86 View Post
    La meridian, cursul valutar se stabileste in prima lucratoare a saptamanii la care se adauga un procent de 1%, risc valutar.
    Citește în bonul de comanda
    Ai acolo toate datele. Aia de la Meridian au făcut mișto de tine.
    sigpic

    Comment


    • Mai are cineva vesti proaspete de la dealeri?

      Vad ca a aparut ceva nou pe site-ul afm:"http://www.afm.ro/index.php"

      A aparut lista finala cu producatorii pe judete si se pare si aplicatia sper sa inceapa in sfarsit.
      Last edited by Peterpan; 16 June 2016, 17:08. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Plata se realizează la cursul de schimb Leu/Euro practicat de S.C. Renault commercial Roumanie S.R.L. si afisat la sediul Agentului in ziua efectuarii platii (respectiv, cursul BNR din ultima zi de marți inainte de data platii, majorat cu 0,5%)

        14.06.2016, 1euro=4,5218 ron, curs renault 4,74789
        Last edited by t0rquemada; 16 June 2016, 17:12.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Cred ca ai gresit calculul 4,5218+0.5%=4,5444

          Comment


          • Da, a sărit virgula, însă e clar că până Luni ai cursul ăsta, de marți e altul. Azi deja e 4,5396

            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Asta am zis si eu ca marti s-ar putea sa fie mult mai mare si asta in dezavantajul nostru..iar luni e zi libera deci vom prinde cursul de saptamana viitoare.

              Comment


              • Cursul poate sta pe loc sau chiar sa scada putin, intr-adevar poate sa si creasca, dar sa fim optimisti!!

                Comment


                • Tendinta este de crestere din cauza Brexit-ului de saptamana viitoare.

                  Comment


                  • Da, dar sa speram ca macar sa ridicam masinile....

                    Comment


                    • Sa speram ca da..vad ca aplicatia psipan este pe site deci daca dealerii au parolele ea poate fi accesata.

                      Comment


                      • Buna seara la toata lumea.Ultimele noutati.A inceput introducerea tichetelor in programul psipan.Am vorbit adineauri si acum asteptam validarea tichetelor.Fara validare nu se poate incepe demersul normal al lucrurilor.....

                        Comment


                        • Doamne ajuta prima veste buna de cand cu programul asta... stau cu ochii pe forum ca pe butelie poate poate apare ceva...

                          Comment


                          • Originally posted by cezar44spr View Post
                            Buna seara la toata lumea.Ultimele noutati.A inceput introducerea tichetelor in programul psipan.Am vorbit adineauri si acum asteptam validarea tichetelor.Fara validare nu se poate incepe demersul normal al lucrurilor.....
                            De unde ai informatia?
                            sigpic

                            Comment


                            • Stai sa vedem.Eu am vorbit cu cineva la meridian.Oricum o sa fie multe tichete validate saptamana viitoare.....
                              Iei validarea,remat,circa financiara cu cozile intermitente...radiere si apoi sa platim restul banilor.
                              Eu chiar nu am avut ce sa fac.Am un logan dci chel 65 cp(doar servodirectie are pe el) din 2005 noiembrie si am 52000 km.Este impecabil!!! Am intrat de doua ori in service: o distributie la 5 ani, si acum doua luni,placute de frana si un cap de bara.Dar nu se mai poate cu lipsa aerului conditionat.Am dat la schimb tot ce se putea de pe masina......

                              Comment


                              • De obicei dealarii au program pana la 17 iar aplicatia a aparut pe site cam pe la aceas ora oare au stat dupa program sa bage datele? Ar fi bine cine are informatii sigure sa ne zica si noua.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google