Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Fanez Ce model ai luat, ce echipare?
    sigpic

    Comment


    • La remat au spus ca la rabla nu platesc mult pt. ca taxe pt ca nu stiu ce ..deci iei mai nimic
      Last edited by Peterpan; 17 June 2016, 18:28.

      Comment


      • Ne bucurăm să te anunțăm că Programul Rabla 2016 a început cu data de 17 Iunie!
        Anul acesta numărul de tichete este mai mic față de anul trecut, ceea ce înseamnă mai puține mașini disponibile în program.

        Toată gama de modele Dacia te așteaptă să îți alegi modelul preferat. înscrie-te acum în program!
        Pentru mai multe detalii, contactează cel mai apropiat agent Dacia care îți va furniza toate informațiile astfel încât să alegi modelul care răspunde tuturor cerințelor tale.

        Mult succes!
        Echipa Dacia
        mailto:contact.dacia@dacia.ro

        Comment


        • Originally posted by MihaiiahiM View Post
          @Fanez Ce model ai luat, ce echipare?
          Logan Plus - 6300E. Ambiance+AC si proiectoare, alb.
          L.E. AM primit si eu mail de la Dacia ca mai sus, acum vreo ora

          Comment


          • Am primit validarea de la Psipan,am platit avansul,marti duc rabla la remat si daca rezolv si cu radierea tot marti,posibil vineri sa ridic masina.

            Trimis de pe al meu HUAWEI SCL-L21 folosind Tapatalk

            Comment


            • Am primit și eu nota acceptare. se mișcă acceptabil

              Originally posted by Peterpan View Post
              La remat au spus ca la rabla nu platesc mult pt. ca taxe pt ca nu stiu ce ..deci iei mai nimic
              normal trebuie intrat în ei. eu iau rabla de la altcineva, nu mă afectează direct. unii dau cât trebuie, unii nu dau deloc, alții dau puțin(Cum e cazul tau). eu i-as zice sa îmi dea chitanță și pe baza ei as face plângere la cei care i-a acreditat. ( AFM). Nu e o problema de 100-200 de lei, dar trebuie sa terminam odată cu țiganeala din tara asta. În alți ani se dădea spaga sa-ți accepte mașina la remat. România se va schimba doar când nu vom accepta chestii de genul ăsta, le vom filma și reclama.
              Last edited by meme10; 17 June 2016, 21:23. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • M-au sunat si pe mine. Marti ma duc sa replatesc avansul. Se pare ca se misca repede treaba.
                sigpic

                Comment


                • Pe mine inca nu m-a sunat dealerul. Inca nu este raspuns de la afm,. Se pare ca nu am sanse sa ridic saptamana asta masina.

                  Comment


                  • Nici pe mine nu m-a sunat inca...

                    Comment


                    • Astăzi am plătit avansul. Urmează casarea și radierea epavei (2-3 zile), apoi înca maxim 5 zile aprobarea de la AFM. Cam asta ar trebui sa fie.

                      Și apropo, nu trebuie sa ne grăbim cu ridicarea mașinii, euro e pe val.
                      Last edited by MihaiiahiM; 21 June 2016, 11:07. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • Are dreptate mihai...nu e tocmai cel mai bun moment pentru achitarea masinii...poate saptamana viitoare euro va fi mai mic, avand in vedere ca pe 23 este referendumul la britanici iar vestile ca ar ramane in uniune sunt in primplan...in alta ordine de cuvinte, nici eu nu am fost sunat...[/QUOTE][/QUOTE]

                        Comment


                        • 2-3 bani nu prea conteaza la cursul eur/ron.

                          Comment


                          • 10600x4.5=47700-6500=41200
                            10600x4.55 = 48230-6500=41730
                            Diferenta: 530 lei...la o diferenta de curs de 5 bani.
                            530 inseamna o alarma ok || doua plinuri benzina || ceva accesorii || o revizie || doua cine super romantice cu sotia/amanta || aproape o cina cu amantele si sotia la un loc || 53 beri scumpe || o pereche de incaltari de dama || toata garderoba mea || ceva kg de distonocam pe cand sotia are chef sa te bata la cap || ce vrei tu de 530 lei.

                            Comment


                            • 530=RCA + ROVIGNETA + ~30L combustibil (pentru rodaj sau prima plimbare)
                              sigpic

                              Comment


                              • Pregatiti-va clar sa o ia in sus destul de frumos in perioada urmatoare... nea Isarescu stie si el ca a inceput rabla ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google