Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Norocosule...
    Baftă şi să te bucuri de maşină!

    Comment


    • miercurea trecuta am pltit avansul de 5%si astazi diferenta .

      Comment


      • e ok. acesta e termenul de livrare la un acces la majoritatea dealerilor. nu inteleg totusi de ce la un laureate de exemplu...se asteapta cate 2 luni+
        Keep walking...

        Comment


        • ms Ampt Sa ne bucuram cu totii de achizitiile noasre

          Comment


          • Saptamana trecuta am vorbit cu dealerul si mi-a zis ca masina ii fabricata si ca ajunge saptamana asta. Astazi l-am sunat sa vad pe unde ii masina si cica totusi masina nu a fost fabricata inca si ca o sa o primesc in saptamana 16-22 iunie. Fain asa...
            Last edited by epuru; 4 June 2014, 17:59.
            Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

            Comment


            • EU AM STAT DE PE 3 SEPTEMBRIE PANA PE 17 OCTOMBRIE ...pt un Acces 1.2 in 2014 .....asa ca ....a zis ca se fabrica pt export peste 80 la suta de masin si restul e in tzara ...si de asta e termenul asa de lung de aproximativ 1 luna si ceva ......plus minus cate zilre
              important e sa ai banul sa o platesti :P ca te vei bucura de ea

              Comment


              • Originally posted by epuru View Post
                Saptamana trecuta am vorbit cu dealerul si mi-a zis ca masina ii fabricata si ca ajunge saptamana asta. Astazi l-am sunat sa vad pe unde ii masina si cica totusi masina nu a fost fabricata inca si ca o sa o primesc in saptamana 16-22 iunie. Fain asa...
                Profesionist rău dealer-ul tău.
                @Tinuletz: Poate 2013

                Comment


                • Astazi l-am sunat pe dealer sa vad daca sunt ceva modificari in fermenul de livrare (mcv 1.5dci 90cp Laureat ), a verificat in sistem si pe 23.06 iese de pe linia de productie
                  in juru de 24....26 ajunge in Bucuresti....

                  deci se mentine termenul de livrare initial saptamana 26
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • Originally posted by Ampt View Post
                    Profesionist rău dealer-ul tău.
                    Da, cel mai profesionist. Vanzator mai pampalau si mai moale nu am vazut in viata mea. Si cand eram in procesul de achizitie s-a intamplat de cateva ori sa imi spuna o treaba, ca apoi sa imi zica in ziua urmatoare ca nu ii asa. Nici sa negociez ceva nu am reusit. Nu din cauza ca s-ar fi tinut tare pe pozitii, ci pur si simplu nu stia sa negocieze.

                    Originally posted by Tinuletz View Post
                    important e sa ai banul sa o platesti :P ca te vei bucura de ea
                    Masina ii platita integral. Am vorbit saptamana trecuta cu dealerul si mi-a zis ca masina ii fabricata si ca daca am putin noroc o primesc saptamana trecuta, iar daca nu, o primesc saptamana asta. Iti dai seama ca m-am dus repede si am achitat diferenta cand am auzit ca masina ii pe vine. Eram nerabdator oare in care dintre zilele acestei saptamani vine, iar azi sa aflu ca totusi nu ii fabricata.
                    Last edited by epuru; 4 June 2014, 22:29. Reason: Automerged Doublepost
                    Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                    Comment


                    • Salut
                      Recent (pe 01.05.2014) am luat hotararea sa imi achizitionez un Logan 1.2 GPL Laureat Gri + pack look , pe 01.06 am terminat actele cu rabla si am achitat avans, pe 15.06 o astept in reprezentanta GR .

                      * Culoarea si dotarile au fost alese in functie de termenul de livrare , pt albastru inchis era decembrie , pt albastru deschis era noiembrie ; pentru navigatie pe acesta gri prin noiembrie.. :-O ..


                      Speram ca vor respecta termenul de livrare

                      Comment


                      • Azi mi-a venit in sfarsit Stepway II. Saptamana trecuta mi s-a zis ca vine in saptamana 16-22 iunie, dar pana la urma a venit mai repede.

                        Avans platit in 5 mai parca, livrare azi in 11 iunie.
                        Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                        Comment


                        • Sa il stapanesti sanatos! Sa il utilizezi cu placere, fara incidente si fara probleme de natura tehnica!

                          P.S. Te asteptam la My Ride!

                          Comment


                          • Merci fain! Asa sa fie!

                            O sa incerc sa trec si pe la My Ride. Momentan n-am apucat sa ii fac nicio poza. Doar i-am pus motorina si covorase.
                            Last edited by epuru; 11 June 2014, 18:59.
                            Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                            Comment


                            • @epuru: Să te poarte sănătos fără niciun fel de probleme!

                              Comment


                              • epuru:

                                Sa il stapanesti sanatos, fara incidente,fara probleme de natura tehnica!
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google