Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai da ca e fabricatie 2014 și marea majoritate fără TPMS !
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Reducerea de 600 de euro este la toata gama de logan ( promotie dacia 200 euro + dacia fidelizare 400 euro) in luna februarie.
      Sa inteleg ca nu se merita sa cumpar un SL10 din 2014.

      Comment


      • fallax
        daca tu crezi ca vanzatorii de masini de la dealeri,stiu ceva despre masinile pe care le vand,inseamna ca inca crezi in mos craciun
        „Nu ne tragem din maimuță, dar ne îndreptăm cu pași repezi spre asta.” — Arsenie Boca

        Comment


        • Lipsa TPMS poate fi un + sau - depinde cum privești.

          TPMS = sistem de supraveghere presiune în pneuri, se montează începând cu 35/2014.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Eu m-aș lipsi de el...

            Comment


            • Din păcate, TMPS e standard la orice mașină nou produsa...

              Comment


              • fallax
                Ce culoare era SL10 care era la Daperom Pitesti ????

                Comment


                • Salut
                  Vineri am fost la Autocobalcescu si au zis ca nu iau comezi prin programu rabla.
                  Surpiza.....sambata am fost la Meridian au zis ca iau comezi.
                  Luni am dat 5% avans pentru un SL10 cu Media Nav si Regulatorul limitatorul de viteză.
                  Miercuri am fost si am luat Bonu de comanda......termen de livrare pe 04.04.2015 prin programu rabla.
                  Marti au sunat si cei de la cobalcescu ca primesc comenzi.....dar era prea tarziu
                  Last edited by nelu_71; 19 February 2015, 22:15.

                  Comment


                  • Originally posted by nelu_71 View Post
                    Luni am dat 5% avans pentru un SL10 cu Media Nav si Regulatorul limitatorul de viteză.
                    Pentru ce motorizare ai optat?

                    Comment


                    • Pentru bezina 1.2....masina de concediu (2 adulti si un copil ) mai mult....nu depasesc 10000 pe an.

                      Comment


                      • Felicitări pentru achiziție.

                        Din cate stiu, rabla 2015 nu a început inca. Sa înțeleg ca pot fi date deja comenzi in așteptarea demarării programului?

                        Ai mai prins cumva si o alta reducere suplimentara?
                        Last edited by fallax; 19 February 2015, 22:26.

                        Comment


                        • Da se pot da comezi.....cind incepe programu iti storneaza bani.....si intri pe promotia care o sa fie cu rabla.

                          Comment


                          • Mulțam de precizări! Aștepta vad ce preturi va anunța Dacia pentru seriile limitate ce le va prezenta la Geneva si apoi ma decid ce aleg!

                            Comment


                            • Programul rabla debuteaza pe 15 martie 2015, s-au alocat 20000 de tichete pentru persoane fizice si 5000 pentru persoane juridice.

                              Parca la Meridian am vazut ca se mai dau reduceri suplimentare la masini, parca 300 euro si 3 ani garantie, numai dau 5.
                              Last edited by aris86; 19 February 2015, 22:43. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Spre sfirsitu lunii martie incepe rabla......nu se stie inca promotia dacia.
                                A zis ca o sa fie minim 200 de euro.
                                Multumesc fallax pentru urari.
                                Sint curios daca o sa mai fie de 1.2....ziceau cei de la meridian ca mai sint 3 masini de 1.2....o sa fie fabricatie 2015 , si o sa aibe si TMPS

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google