Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Umplem pagini fără rost. Ăsta se întâmplă când nu citim cinci rânduri!
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Imi pare rau ca n-am ales sa platesc la BCR ca sa-ti citesc contul de la BCR unde se plateste pentru RCR.

      Comment


      • Cum e? E grea citirea!
        sigpic

        Comment


        • prima oara cand am dat precomanda am avut contul BCR pus la dispozitie cu Sucursala in Pitesti ... acum a fost contul BRD , dar daca vb cu ea, cred ca tot contul BCR il primeam

          Comment


          • Am rugamintea ca, cineva care a ales sa plateasca la BCR, sa-l lamureasca si pe stimabilul nostru coleg MihaiiahiM, eventual cu poza de pe bonul de comanda. Multumesc.

            Comment


            • Pe bonul tău de precomanda ce scrie? Fa-i o poza și pune-o aici.
              sigpic

              Comment


              • Uite ce scrie pe bonul de Precomanda din data de 14.03.2016 sau ceva de genu
                Attached Files

                Comment


                • Si la mine tot BCR scrie pe bonul de comanda,nu BRD
                  Last edited by Ady F; 28 June 2016, 14:49.

                  Comment


                  • Multumesc mult!

                    via Tapatalk

                    Comment


                    • Salut tuturor,

                      Maine ridic si eu masina dupa un pelerinaj de 2 zile prin diferite institutii ale statului(primarie, politie, etc) s sunt curios practic cu ce vine masina. Cineva dintre cei care au ridicat recent imi poate spune daca masina trebuie sa vina cu cric, pompa, etc? Masina mea este un prestige asta poate ca o conta si versiunea.

                      Comment


                      • Originally posted by alinn28 View Post
                        Salut tuturor,

                        Maine ridic si eu masina dupa un pelerinaj de 2 zile prin diferite institutii ale statului(primarie, politie, etc) s sunt curios practic cu ce vine masina. Cineva dintre cei care au ridicat recent imi poate spune daca masina trebuie sa vina cu cric, pompa, etc? Masina mea este un prestige asta poate ca o conta si versiunea.
                        Atata timp cat nu vine cu roata de rezerva, nu vad vreun motiv ptr care ti.ar da cric si cu atat mai putin pompa.....

                        Comment


                        • Dacă nu ai rezervă primești kit de pană, e atât de greu să citești o Fișă Tehnică disponibilă la dealer?

                          P.S. Renault România lucrează doar cu BCR, asta pentru cei care nu pierd timpul să citească nimicuri gen bon comandă, contract, factură, manual..etc
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Mâine plătesc diferența. Dintre cei care ați luat mașinile, cat mai durează de când faci restul de plata pana iei mașina?

                            Comment


                            • In noiembrie 2015, cand am luat eu masina, plata am facut-o in contul de BRD Mari Clienti Corporativi. Poate ca fiind achizitionata pe persoana juridica...
                              Chiar m-ar fi mirat sa nu aiba RCR cont la BRD, banca cu actionariat francez, stiut fiind faptul ca francezii sunt foarte interesati ca toate companiile lor sa "mute" banii intre ele cat de mult pot.

                              Comment


                              • Eu am platit totul la : BRD Mari Clienti Corporativi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google